Dziewczyna z ulicy Ogrodowej

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2014-12-01
ISBN: 978-83-62502-78-3
Dodał/a książkę: atena

Danuta Korolewicz książką „Dziewczyna z ulicy Ogrodowej” kończy cykl zaczęty w „Błękitnym lecie”.

Nawet w najlepszych związkach bywają kryzysy. Anka mimo, że szczęśliwa w związku z Mariuszem zaczyna spotykać się z pociągającym Rafałem.

Jaką decyzję podejmie jej chłopak, kiedy dowie się o podwójnej grze swojej ukochanej ? Czy Anka wreszcie zdecyduje się z kim chce być?

Wcześniejsze dzieje Anki i jej przyjaciół poznacie w Błękitnym lecie, Zapachu konwalii i Dali.

Kup książkę Dziewczyna z ulicy Ogrodowej

Opinie o książce - Dziewczyna z ulicy Ogrodowej

Avatar użytkownika - atena
atena
Przeczytane:2015-12-19, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Wypożyczyłam z biblioteki nie czytając zamieszczonej z tyłu książki informacji - zauroczyła mnie okładka. Niestety okazało się, że jest to czwarta (ostatnia z cyklu książka). Nie wszystko udało mi się dopasować. Być może czytając wszystkie części po kolei bardziej bym była zaangażowana w perypetie bohaterów.
Pensjonat Czerwone Maki
Danuta Korolewicz0
Okładka ksiązki - Pensjonat Czerwone Maki

Swoich wczasów w przepięknie położonym Pensjonacie „Czerwone Maki” z całą pewnością nie zapomni Beata, główna bohaterka powieści...

Zapach konwalii
Danuta Korolewicz0
Okładka ksiązki - Zapach konwalii

W najnowszej powieści Korolewicz "Zapach Konwalii" kończy się zima, a zaczyna wiosna. Anna poznaje dawną przyjaciółkę Mariusza, Arę. To bardzo uzdolniona...