Okładka książki - Existence

Existence

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2012-04-01
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 9781617980213
Liczba stron: 161
Dodał/a książkę: Monika Borys

Ocena: 2 (1 głosów)

Co się dzieje, kiedy jesteś śledzony przez śmierć? Oczywiście zakochujesz się w niej.

Pagan Moore nie oszukuje Śmierci, ale zamiast tego zakochuje się w niej. Siedemnastoletnia Pagan Moore widziała dusze przez całe swoje życie. Kiedy zdała sobie sprawę, że obcy, których często widywała, przechodzą przez ścianę i są niewidzialni dla wszystkich innych, zaczęła ich ignorować. Jeśli nie pokazywała im, że ich widzi, zostawiali ją w spokoju. Dopóki nie wyszła z samochodu pierwszego dnia szkoły i nie zobaczyła niesamowicie seksownego faceta wylegującego się na stole piknikowym i obserwujące ją z rozbawionym uśmiechem na twarzy. Problem jest w tym, że wiedziała, że on nie żyje.

Nie tylko nie odchodzi, kiedy go ignoruje, ale robi coś, czego nie robiła żadna z innych dusz. Mówi. Pagan jest zafascynowana tą duszą. Nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że zbliża się czas jej śmierci i niesamowicie piękna dusza, w której się zakochuje, wcale nią nie jest.

Nieznajomy jest Śmiercią i zamierza złamać wszystkie zasady.

Kup książkę Existence

Opinie o książce - Existence

Avatar użytkownika - gemmabe
gemmabe
Przeczytane:2015-12-14, Ocena: 2, Przeczytałam, 52 książki 2015,
No wybitne to nie było. Koło połowy miałam już dość tego przeciągania wszystkiego. Kręcenie się w kółko bez celu, powtarzanie wszystkiego od nowa. Ile można? Pagan "Wariatka", która wariatką nie jest, bo przecież widzi tylko duchy, była tak nijaka. Niby podoba jej się Dank, ale jest Leifem bo "tak". Dank "Duch", który duchem nie jest, bo przecież ma ciało, też był nijaki. Autorka chciała dodać dramatyzmu jego postaci, ale tak bardzo to nie wyszło, że aż mi szkoda. No i Leif, "Normalny", który... A i tu nic nie powiem. Jedyny wątek, który pod koniec mnie zaciekawił. Nie ufałam chłopakowi od początku, ale pewnie i tak ciekawośći nie zaspokoję, bo czytać drugiej części nie zamierzam. Ogólnie to książka przeciętna, polecać nie polecam, jak można spędzić czas milej nad lepszą pozycją, to po co sięgać po tą.
Link do opinii
Inne książki autora
Jesteś za daleko
Abbi Glines0
Okładka ksiązki - Jesteś za daleko

Rush to szczęściarz. Ma trzypiętrowy dom na plaży, luksusowy samochód i kolejkę dziewczyn błagających o chwilę zabawy. Wszystko się zmienia, gdy pojawia...

Dotknij mnie
Abbi Glines0
Okładka ksiązki - Dotknij mnie

Preston Drake, przystojny surfer, największy kobieciarz w Sea Breeze wciąż poluje na piękne studentki. Pewnego dnia odkrywa jednak, że starsze kobiety...

Recenzje miesiąca
Drogowskazy
Wiktor Osiatyński
Okładka książki - Drogowskazy
Zadry
Dominik Rutkowski
Okładka książki - Zadry
Świat kupek
Terry Pratchett
Okładka książki - Świat kupek
Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Katarzyna Terechowicz
Okładka książki - Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy