Wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN
Data wydania: 2006
Kategoria: Edukacyjne
Dodał/a książkę: Autor X

Przedstawiamy Państwu drugi tom zbioru zadań z fizyki i astronomii dla szkół ponadgimnazjalnych. Umieściliśmy w nim, podobnie jak w tomie pierwszym, zadania o zróżnicowanym stopniu trudności, począwszy od prostych (na poziomie podstawowym) aż do zadań olimpijskich.W odpowiedziach większość zadań opatrzyliśmy wskazówkami, a do wielu podaliśmy szczegółowe rozwiązania.Zbiór ten poszerza zasób zadań z drugiego i trzeciego tomu podręcznika Mariana Kozielskiego FIZYKA l ASTRONOMIA. Można go wykorzystywać zarówno w kształceniu w zakresie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Kup książkę Fizyka i astronomia 2 Zbiór zadań szkoły ponadgimnazjalne zakres podstawowy/zakres rozszerzony

Opinie o książce - Fizyka i astronomia 2 Zbiór zadań szkoły ponadgimnazjalne zakres podstawowy/zakres rozszerzony

Kozielski Marian, Siegoczyński Ryszard0
Okładka ksiązki - Fizyka i astronomia tom 1. Zbiór zadań dla szkół ponadgimnazjalnych zakres podstawowy i rozszerzony

Zbiór zadań jest przeznaczony przede wszystkim dla uczniów i nauczycieli korzystających z podręczników "Fizyka i astronomia" Mariana Kozielskiego...