Okładka książki - Francuzki  noszą koronki

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2017-04-26
Kategoria: Literatura faktu
Dodał/a książkę: czytam

Cały świat nosi majtki. Francuzki noszą wykwintną bieliznę . Tajemnicę uwodzicielskich i pewnych siebie Francuzek próbowano odkryć wielokrotnie. Szykowne stroje? Eleganckie perfumy? Wszystko to składa się na ich wyjątkowość . Ale najważniejszy sekret Francuzek jest dostępny tylko nielicznym parom oczu. Zmysłowa bielizna . Podczas gdy w szafach wielu kobiet zalegają nudne, beżowe staniki, Francuzki z noszenia bielizny uczyniły prawdziwą sztukę . Wiedzą one , że bielizna potrafi odmienić kobiece c iało , dodać pewności siebie i... wywołać dreszczyk przyjemności .

Kup książkę Francuzki noszą koronki

Avatar użytkownika - madak
madak
Przeczytane:2017-06-06, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki w 2017 roku, Poradniki,
Poradników dotyczących mody i stylu dostępnych jest na rynku wydawniczym bardzo wiele. Możemy dowiedzieć się z tych publikacji, jaki typ sylwetki posiadamy i jakie ubrania w związku z tym będą wyglądały na nas dobrze, a jakie będą tylko podkreślały mankamenty naszej budowy. Kathryn Kemp-Griffin w swojej publikacji Francuzki noszą koronki idzie o krok dalej i zdecydowanie zawęża krąg swoich ubraniowych porad i analiz. Z poradnika Kemp-Griffin czytelniczka dowie się niemal wszystkiego, co wiedzieć powinna na temat bielizny: biustonoszy, fig, gorsetów i pończoch i tego jak powinna je nosić.   Można powiedzieć, że Kathryn Kemp-Griffin znalazła się w Paryżu na skutek szczęśliwego zrządzenia losu i okoliczności. Wraz z mężem postanowiła bowiem porzucić dotychczasowe, przewidywalne i pełne stabilizacji życie, by rozpocząć wielką przygodę. Po przeprowadzce do Francji Kathryn zaczyna szukać zajęcia, które przyniesie jej nie tylko dochód, ale też satysfakcję i zadowolenie z wykonywanej pracy. Podczas odkrywania zakątków Paryża kobieta uświadamia sobie, jak ważnym aspektem życia Francuzek jest zakładanie eleganckiej i wyszukanej bielizny. Z biegiem czasu Kathryn otwiera własny sklep z bielizną, gdzie może realizować swoje pomysły i tym samym uszczęśliwiać kobiety.   Francuzki noszą koronki to jednak nie historia Soyelle, firmy bieliźniarskiej Kathryn Kemp-Griffin. To opowieść oraz poradnik dotyczący tego, dlaczego każda kobieta ...

Opinie o książce - Francuzki noszą koronki

Avatar użytkownika - xedex