Horror show

Wydawnictwo: Korporacja Ha!Art
Data wydania: 2006
Kategoria: Inne
ISBN: 83-89-91141-8
Liczba stron: 212
Dodał/a książkę: szczepanik

Ocena: 0 (0 głosów)

W życie Giełdziarza, krakowskiego pirata, za sprawą przypadkowo znalezionej układanki, wkraczają siły nadprzyrodzone... i rudy kot.

Fragment:
Usiadł przed układanką, dołożył przypadkowy element, zamyślił się znowu. Przymknął oczy, a jego ręce zaczęły śmigać nad blatem, układał po omacku, a gdy spojrzał ponownie, brakowało tylko paru elementów.
— Nie ma cię, stary — szepnął do siebie — ludzie cię wymyślili.

Łukasz Orbitowski (1977) — pisarz, publicysta, felietonista „Nowej Fantastyki”. Jeden z nielicznych w Polsce twórców horrorów. Autor trzech tomów opowiadań: Złe wybrzeża (1999), Szeroki, głęboki, wymalować wszystko (2001), Wigilijne psy (2005). Współautor cyklu Pies i klecha (wspólnie z Jarosławem Urbaniukiem) i gry fabularnej Bakemono. Mieszka wraz z żoną i dwoma kotami w Krakowie. Horror Show jest jego pierwszą powieścią.

Kup książkę Horror show

Opinie o książce - Horror show

Inne książki autora
Nadchodzi
Łukasz Orbitowski0
Okładka ksiązki - Nadchodzi

Opowiadania że aż strach! Uwaga, Nadchodzi! Zbiór opowiadań mistrza grozy. Dzięki opowiadaniom zebranym w tomie Nadchodzi przeniesiecie się do mrocznych...

Święty Wrocław
Łukasz Orbitowski0
Okładka ksiązki - Święty Wrocław

Piewca tematyki osiedlowej powraca do korzeni. Tym razem w blokach nie zagnieździły się diabły ani duchy, a drugie osiedle. Urzeczeni mieszkańcy porzucają...

Reklamy