Idealna równowaga. Jak znaleźć czas i sposób na pełnię życia

Życie będzie idealne, gdy?

* poczujesz, że masz cały czas na świecie ? na pracę, dla rodziny i przyjaciół, na swoje osobiste potrzeby i rozwój;
* będziesz zmotywowany i będziesz chciał wykorzystać wszystkie swoje możliwości;
* będziesz podejmować słuszne decyzje i szybko podnosić się z porażek;
* twój świat stanie się prosty i spójny;
* życie zyska sens i cel;
* odkryjesz prawdziwy pokój i zadowolenie.

Wszystko to jest możliwe. W Idealnej równowadze Paul Wilson ? biznesmen i autor międzynarodowych bestsellerów ? odkrywa przed nami techniki i strategie znajdowania równowagi pomiędzy wszystkimi sferami naszego zapracowanego życia.

Możesz tego dokonać bez konieczności cięższej czy dłuższej pracy. Poprzez przyjęcie bardziej zrelaksowanego podejścia ? Spokojnego Sposobu od razu zaprzęgniesz do pracy wszystkie swoje zasoby, aby osiągnąć idealną równowagę w życiu.

Trudno sobie wyobrazić bardziej odpowiednią osobę do napisania Idealnej równowagi niż Paul Wilson. Odnosi on sukcesy w wielu "światach", w których często tęskni się za spokojem i równowagą życiową, lecz rzadko się je osiąga. Jest autorem międzynarodowych bestsellerów, a równocześnie ojcem, biznesmenem, biznesowym konsultantem do spraw strategii, producentem muzycznym, trenerem mediacji oraz dyrektorem fundacji badań medycznych.

Informacje dodatkowe o Idealna równowaga. Jak znaleźć czas i sposób na pełnię życia:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2010 (data przybliżona)
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Perfect Balance: Create Time and Space for All Parts of Your Life
Tłumaczenie: Sobiepanek-Szczęsna Katarzyna

Kup książkę Idealna równowaga. Jak znaleźć czas i sposób na pełnię życia