Imprezowe dziewczyny

Wydawnictwo: Bellona
Data wydania: 2013-04-11
Dodał/a książkę: Autor X

Książka utrzymana w stylu popularnego serialu "Seks w wielkim mieście", opowiada o trzech przyjaciółkach mieszkających w Nowym Jorku. Jedną z nich jest Zoey McGuire, która ma złamane serce, bo jej mężczyzna właśnie ją porzucił, zabrał dom i zamroził dochody, i dlatego postanawia, że już nigdy żaden mężczyzna (poza jej lekarzem) nie zobaczy jej nagiej.

Druga bohaterka to Jade Cohen - agentka nieruchomości, której zdarza się łączyć pracę z życiem prywatnym.

Z niektórymi klientami, w oglądanych mieszkaniach, uprawia seks.

I wreszcie trzecia przyjaciółka Marielle Griffin, ciemnoskóra piękność, marząca o karierze na Boadwayu.

Kup książkę Imprezowe dziewczyny

Opinie o książce - Imprezowe dziewczyny

Avatar użytkownika - joaneska25
joaneska25
Przeczytane:2017-01-02, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Fantastyczna książka o losach dwóch dziewczyn:).Dobre opisy i zwroty akcji .Polecam :)
Avatar użytkownika - Grojda
Grojda
Przeczytane:2013-11-08, Ocena: 4, Przeczytałam, Przeczytanie i polecane,
Książka niezbyt ciekawa, długo się ją czytało. Po przeczytaniu nie wniosła w moje życie nic głębszego, nie pobudziła we mnie żadnych refleksji.
Avatar użytkownika - anulka1312
anulka1312
Przeczytane:2013-09-29, Ocena: 3, Przeczytałam, 26 książek - 2013 , Mam,
Książka dobra aby może podnieś się na duchu, parę chwil przed zaśnięciem lecz gdy szukamy czegoś głębszego to lepiej nie oczekujmy tego po tej książce. Kolejny romans, łudząco podobny do wszystkich innych, oczywiście kończący się happy endem.
Imprezowe dziewczyny
Roz Bailey0
Okładka ksiązki - Imprezowe dziewczyny

Książka utrzymana w stylu popularnego serialu Seks w wielkim mieście. Opowiada o perypetiach trzech mieszkających w Nowym Jorku przyjaciółek jeszcze z...

Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa