Jak się nie ubierać? Zasady

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2011
Dodał/a książkę: helion

Za duży biust, brak biust, grube ramiona, duży brzuch? Nie ma wśród kobiet takiej, która nie chciałaby poprawić swojego wyglądu. A przecież każda z nas chce wyglądać atrakcyjnie!

Od czego to zależy? Od uświadomienia sobie dwóch rzeczy: w czym nam dobrze, a czego nie powinniśmy nosić. Jak podkreślić atuty swojej sylwetki i ukryć jej mankamenty? Czy dobrze nam będzie w dekolcie w łódkę czy w serek? Mając krótkie nogi lepiej założyć rybaczki czy dzwony? Jaką biżuterię założyć na krótką szyję? Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną, a jak na wywiadówkę do szkoły. Czy wypada tą samą kreację założyć na ślub latem i zimą? W myśl przysłowia, jak cię widzą tak cię piszą, nie bagatelizujmy problemu. Jeżeli już wiesz jak skutecznie zamaskować grube ramiona i wyeksponować ładny biust to jeszcze musisz pamiętać, że każda okazja wymaga odpowiedniego stroju.

Radą i pomocą służą nam nieocenione Trinny Woodall i Susannah Constantine, dwie niezwykłe Brytyjki, które podbiły serca milionów kobiet na całym świecie. W niewielkich książeczkach, na konkretnych przykładach pokazują najlepsze i najgorsze rozwiązania dla danego typu sylwetki i na daną okazję.

"Jak się nie ubierać" to niezwykłe miniprzewodniki, które za każdym razem można zabrać na zakupowe szaleństwo, by uniknąć kolejnych zakupowych wpadek.

Kup książkę Jak się nie ubierać? Zasady

Jak się nie ubierać
Woodall Trinny, Constantine Susannah0
Okładka ksiązki - Jak się nie ubierać

Dziesięć rozdziałów tej książki to zarazem dziesięć największych problemów, jakie może mieć kobieta ze swoim wyglądem: duży biust, brak biustu, grube ramiona...

Trinny & Susannah Sztuka przetrwania
Woodall Trinny, Constantine Susannah0
Okładka ksiązki - Trinny & Susannah Sztuka przetrwania

Poradnik odkrywający tajemnice niezależnej kobiety, która nigdy nie przestaje być sobą.. Życzliwe usposobienie i silny charakter pomagają wybrnąć...