Jesienna sonata

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2011-07-12
ISBN: 978-83-7510-652-7
Dodał/a książkę: czytam

Trzeci tom bestselerowej serii opowiadającej o komisarz Malin Fors\r\n\r\nJesień. Linköping tonie w strugach deszczu. Ciężkie krople padają na zamek Skogsa i zwłoki pływające w fosie. Trop prowadzi do poprzednich właścicieli, członków arystokratycznej rodziny Fagelsjö. Czy sprzedaż zamku mogła być przyczyną morderstwa? Kim właściwie był nowy właściciel posiadłości Jerry Petersson i jakie tajemnice kryje jego przeszłość? Podążając tropem mordercy, Malin Fors musi stawić czoło własnym demonom, które powoli przejmują władzę nad jej życiem.\r\n\r\nW Jesiennej sonacie, trzeciej książce z serii o Malin Fors, Mons Kallentoft po mistrzowsku prowadzi czytelnika przez meandry ludzkiej duszy i pokazuje, jak cienka bywa granica, która dzieli dobro od zła, miłość od nienawiści. \r\n\r\n\"Malin Fors prowadzi śledztwo tak mroczne, że senne koszmary to przy nich bajki dla dzieci\".\r\n\r\n\"Cosmopolitan\"

Kup książkę Jesienna sonata

Opinie o książce - Jesienna sonata

Avatar użytkownika - monalizka
monalizka
Przeczytane:2013-05-23, Ocena: 4, Przeczytałam, czytam regularnie w 2013 roku,
Na plus zaskakująca akcja i bohaterowie z problemami, wyraziści. Natomiast na minus specyficzna narracja, wymaga skupienia na lekturze by odnaleźć się w wielu wątkach.
Avatar użytkownika - jusia
jusia