Okładka książki - Każde dziecko może nauczyć się spać

Każde dziecko może nauczyć się spać

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 1998
Kategoria: Inne
ISBN: 83-85594-59-0
Liczba stron: 190
Dodał/a książkę: Autor X

Ocena: 3 (1 głosów)

Nieprzespane noce to najczęstszy problem rodzin, w których pojawia się niemowlę. Próby jego rozwiązania na własną rękę są na ogół bezskuteczne. Ta książka nie powtarza ogólnie znanych rad, korzysta natomiast z ustaleń bostońskiego Centrum Snu Dziecka. Na ich podstawie konstruuje plan terapii zaburzeń snu, a także daje wskazówki, jak można im zapobiec. Licznie przytaczane konkretne historie przekonują, że każde dziecko może w przeciągu kilku dni nauczyć się samo zasypiać i przesypiać noc.

Kup książkę Każde dziecko może nauczyć się spać

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Opinie o książce - Każde dziecko może nauczyć się spać

Avatar użytkownika -

Przeczytane:, 52 książki 2014,
Czytam wszystkie książki o wychowaniu niemowląt, jakie wpadną mi w ręce; do tej jednak podeszłam z rezerwą. Amerykańskie poradniki, które obiecują natychmiastową poprawę beznadziejnej sytuacji, w pewnym momencie zaczęły mnie męczyć. I tu miłe zaskoczenie: nie ma tu pięciuset stron peanów na temat skuteczności metody - jest rekomendacja Bostońskiego Centrum Snu Dziecka i przystępnie opisane wyniki ich badań. I choć proponują niewiele nowego, to, co przedstawiają, pozwoliło mojej dzidzi znowu spać w łóżeczku w wieku sześciu miesięcy. Na jak długo, zobaczymy.
Link do opinii
Avatar użytkownika - Sadu
Sadu
Przeczytane:2014-02-06, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Jest co prawda parę cennych porad ale bardzo mnie ta książka nie zaskoczyła. Na pewno bardziej pomaga kiedy stosuje podane tam porady od narodzin dziecka.
Link do opinii
Inne książki autora
Puchatkowe zabawy dla maluchów
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Puchatkowe zabawy dla maluchów

Mogłoby się wydawać, że jedynym obszarem zainteresowania Kubusia Puchatka jest zabawa i ulubiony przez niego miodek. Tym razem pokazujemy go w innym świetle...

Niemieckie miejsca zagłady w Polsce (wersja niemiecka)
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Niemieckie miejsca zagłady w Polsce (wersja niemiecka)

Zdjęcia: archiwalne i współczesne kilku autorów, tekst: Jacek Lachendro, Robert Kuwałek, Marek Bem, Edward Kopówka, Janina Kiełboń, Łucja Pawlicka-Nowak, 110 zdjęć w 6 rozdziałach....

Reklamy