Każdy może zarobić milion

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Data wydania: 2016-02-04
ISBN: 978-83-7900-489-8
Dodał/a książkę: agnieszka3201

Jak zadbać o własne finanse? Czy każdy może stać się bogaczem? Czy potrzeba do tego specjalnych predyspozycji? A może zarządzania finansami można się nauczyć? „Każdy może zarobić milion” to poradnik, z którego dowiesz się, jak rozpoznać drogę do finansowej niezależności. Jak operować gotówką, by ją pomnażać. Kiedy warto inwestować, jak uczyć się na błędach i jak wyciągać wnioski z nieudanych inwestycji. Choć edukacja finansowa – według autora – powinna rozpoczynać się już na poziomie nauki szkolnej – zawsze jest dobry moment na to, by coś zmienić w swoim życiu. Zwłaszcza jeśli to zmiana ku niezależności i wolności finansowej – tak bardzo upragnionej przez każdego z nas. Z poradnika dowiesz się o błędnej edukacji – zarówno tej szkolnej jak i domowej; sprawdzisz, czy ulegasz stereotypowemu myśleniu, a twoja mentalność bardziej przypomina bidaka niż bogacza. Sukces w finansach nie zależy wyłącznie od szczęścia. To ciężka praca, ale również odpowiednie nastawienie i predyspozycje psychiczne, bowiem „bieda i bogactwo są stanem umysłu”.

Kup książkę Każdy może zarobić milion

Opinie o książce - Każdy może zarobić milion

Avatar użytkownika - agnieszka3201
agnieszka3201
Przeczytane:2016-02-11, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Poradnik ,,Każdy może zarobić milion" to pierwszy krok ku wolności finansowej. Dowiesz się z niego, jak zmienić swój sposób myślenia ,,biedaka" na ,,bogacza", dlaczego tak ważna jest edukacja finansowa już od najmłodszych lat, a dlaczego nadal nie ma jej w szkole. Książka ,,Każdy może zarobić milion" podpowie ci, jakich typów ludzi unikać i dlaczego warto znaleźć własnego mentora, który wprowadzi cię w świat bogactwa. Czytając ten poradnik, zrozumiesz, że każdy może zostać rentierem (nie czekając do emerytury!) i czerpać korzyści z pieniędzy, które pracują na niego. Książka ta uświadomi ci również, że choć praca na etacie nie jest zła, to jest jednak pracą dla kogoś - a tym samym jest bogaceniem kogoś, a nie siebie. Warto to zmienić!
Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa