Kiedyś wszystko sobie opowiemy

Wydawnictwo: Sonia Draga
Data wydania: 2013-03-04
Dodał/a książkę: izabela81

Niezwykła historia miłości niebezpiecznej, miłości zakazanej, miłości, która wymyka się wszelkim konwenansom. 1990 roku w maleńkiej wiosce w NRD. Szesnastoletnia Maria przeprowadza się do Johannesa Bannera, syna najbogatszego we wsi gospodarza. Rodzice Johannesa cieszą się z dodatkowych rąk do pracy w gospodarstwie, zwłaszcza że Johannes wyraźnie stroni od pracy na roli. Nie chce zostać na gospodarstwie. Za oszczędności kupuje w RFN stary aparat fotograficzny i zaczyna z pasją fotografować. Chce się dostać na Akademię Sztuk Pięknych na Wydział Fotografii. Maria tymczasem trafia przypadkiem do domu sąsiada Brennerów, wiejskiego samotnika, pijaczyny, od którego uciekła żona, nadal jednak - pomimo swoich czterdziestu lat - najprzystojniejszego chłopa we wsi.

Kup książkę Kiedyś wszystko sobie opowiemy

Opinie o książce - Kiedyś wszystko sobie opowiemy

Avatar użytkownika - Dorota_Dega
Dorota_Dega
Przeczytane:2015-09-24, Ocena: 5, Przeczytałam, z_52 książki 2015, z_do kupienia,
Piękna, esencjonalna opowieść o miłości zakazanej- o miłości czterdziestolatka do siedemnastolatki. A to wszystko w tle politycznych reowlucji w Niemczech. Ponad to wszystko rozgrywa się na wsi- piękne krajobrazy, blisko natury. Naprawde piękna opowieść, polecam.
Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa