Kochanka

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2011
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-247-2144-3
Liczba stron: 302
Dodał/a książkę: Justyna Gul

Ocena: 4 (1 głosów)

Powieść Martine McCutcheon, aktorki znanej m.in. z filmu "To właśnie miłość". Lekka i pełna erotyki opowieść o tym, czego naprawdę pragną kobiety, na tle życia bogatych londyńskich sfer. Na wielkim party z okazji swych trzydziestych urodzin, Mandy, organizatorka przyjęć, poznaje Jake'a z agencji reklamowej. Czarujący mężczyzna od razu jej wyznaje, że bardzo mu się podoba i że... ma żonę oraz dwoje dzieci. Mandy nie chce takiego romansu, po czym przyjmuje zaproszenie na randkę. Jako kochanka nie czuje się bezpieczna, bo ,,ta pierwsza" może zmienić jej życie w prawdziwe piekło... Szybka akcja, błyskotliwe dialogi.

Kup książkę Kochanka

Polecana recenzja

Avatar użytkownika - justa21
justa21
Przeczytane:,
Ta drugaSamotne poranki po upojnej nocy, samotne śniadania i obiady. Święta spędzane bez tej jednej, najważniejszej dla nas osoby. Tężejące mięśnie po odebraniu telefonu i chwile jakby kradzione z życia. Jego życia z inną. Sytuacja kochanki wcale nie jest tak różowa jak się wydaje i jak niektórzy starają się to przedstawić. Kochanka żonatego mężczyzny musi być twarda, silna i bardzo niezależna.Romantyczka Mandy Sanderson, bohaterka książki Martine McCutcheon, twarda z pewnością nie jest, dlatego też jej miłość i szczęście u boku mężczyzny ochrzczone są gorzkimi łzami. „Kochanka” zaś to powieść o tym, jakie pułapki zastawia na nas życie oraz jak miłość od pierwszego wejrzenia może zmusić nas do naruszenia zasad i wyznawanych wartości.„Jesteś nieuleczalną romantyczką, a romantycy zawsze w końcu cierpią” – mówi do Mandy przyjaciółka i w przypadku naszej bohaterki ma rację. Spotkanie Jake`a Chaplina w jej urodziny było niczym prezent od losu. Przystojny biznesmen prowadzący własną firmę reklamową, szarmancki, z głową pełną zwariowanych pomysłów i uwielbiający Mandy ma tylko jedną wadę – jest żonaty. I mimo że pomiędzy nim a Helen żar już dawno wygasł, a największą przyjemność sprawia jej nie sam mąż, ale świadomość jego majątku, to łączy ich jeszcze dwóch synów. Młodszy, pięcioletni James i siedmioletni Alexander są jedynymi osobami, dla których ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Kochanka

Avatar użytkownika - basiekgo
basiekgo
Przeczytane:2014-09-13, Ocena: 4, Przeczytałam,
Mandy młoda kobieta,mająca ciekawą pracę, wielu naprawdę oddanych przyjaciół zakochuje się w żonatym mężczyźnie. Ma wielkie dylematy ponieważ jej siostra, mężatka przechodzi dramat związany ze zdradą swojego męża, Mandy odnosi tą sytuację do siebie i nie chce robić krzywdy żonie i dzieciom kochanka. Miłość jednak zwycięża i po rozstaniu znowu zaczyna się spotykać z Jakem. Pokazana jest trudna sytuacja kochanki, na jakie wyrzeczenia musi się godzić. Rozwiązanie jest zaskakujące dlatego warto przeczytać książkę.
Link do opinii
Reklamy