Kod wzgórza świątynnego

Wydawnictwo: Bellona
Data wydania: 2013-09-19
Kategoria: Historyczne
ISBN: 9788311128972
Liczba stron: 448
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 5 (1 głosów)

Dawny przyjaciel Thomasa Lourdsa, profesora lingwistyki, wzywa go do Jerozolimy, by przyjrzał się zabytkowemu tekstowi. Najwyższy Przywódca Iranu zamierza przejąć ten dokument. Wierzy, że tajemniczy tekst skrywa sekret, który pozwoli jej właścicielowi rządzić całym islamskim światem i rozpętać świętą wojnę jakiej świat jeszcze nie widział.

Profesor Lourds zamierza ocalić cywilizację, podczas gdy jego wrogowie chcą doprowadzić do jej zagłady

Kolejna część bestsellerowej serii według magazynu New York Times, wydana po ,,Kodzie Atlantydy" i ,,Kodzie Lucyfera", spodoba się czytelnikom, których interesują historia oraz poszukiwanie skarbów na Świętej Ziemi. ,,Kod Wzgórza Świątynnego" to doskonała propozycja dla fanów Dana Browna, Brada Meltzera, Jamesa Rollinsa i Steve'a Berry'ego.

Kup książkę Kod wzgórza świątynnego

Opinie o książce - Kod wzgórza świątynnego

,,Kod wzgórza świątynnego" to książka, obok której miłośnicy tego gatunku nie powinni przechodzić obojętnie. Charles Brokaw po raz kolejny stworzył coś, dzięki czemu możemy pozwolić sobie na parę chwil świetnej rozrywki. Autor ma swój styl, który jest oryginalny i choć prosty, to wciąż intrygujący. Dzięki swoim umiejętnościom wykreował fabułę bogatą w sensację i wszelakich przygód bohatera, którego nie sposób nie lubić. Prawda, że wygląda zachęcająco? Dlatego zachęcam do lektury. W tym przypadku - naprawdę warto.
Link do opinii
Inne książki autora
Kod Lucyfera
Charles Brokaw0
Okładka ksiązki - Kod Lucyfera

Profesor Thomas Lourds, znany czytelnikom z powieści "Kod Atlantydy", znawca starożytnych języków i wykładowca lingwistyki na Uniwersytecie Harwardzkim...

Kod Atlantydy
Charles Brokaw0
Okładka ksiązki - Kod Atlantydy

Wyjątkowa książka dla miłośników Kodu Da Vinci i przygód Indiany Jonesa. Thomas Lourds jest profesorem lingwistyki na uniwersytecie w Harvardzie. Jest...

Reklamy