Okładka książki - Korsyka. Michelin. Wydania 1

Korsyka. Michelin. Wydania 1

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2016-07-21
Dodał/a książkę: helion

Ruszaj w świat z przewodnikiem Michelin!

• Poręczny format
  • Precyzyjne mapy i plany
  • Dokładne opisy atrakcji turystycznych
  • Propozycje tras zwiedzania
  • Liczne ciekawostki

Michelin zaprasza cię do wspólnego odkrywania najpiękniejszych zakątków Korsyki. Z tym przewodnikiem zwiedzanie będzie prawdziwą przyjemnością! Dokładne plany ułatwią swobodne poruszanie się po mieście. Szukasz ciekawych miejsc, zabytków i tras zwiedzania? Nic prostszego! Dzięki gwiazdkom przy nazwach dzielnic i obiektów nie pominiesz żadnej turystycznej atrakcji. Starannie dobrane informacje praktyczne pomogą ci znaleźć nocleg, restaurację czy kawiarnię, w których spędzisz wyjątkowe chwile.

Gwiazdki – tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych:

*** zobacz koniecznie
    ** warto odwiedzić
    * godne uwagi

Kup książkę Korsyka. Michelin. Wydania 1

Praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Od Szkoły Szczególnej Leśnictwa do Wydziału Leśnego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego

Książka jest niezwykle ciekawym zbiorem artykułów autorstwa znawców historii leśnego szkolnictwa wyższego. Inicjatorem jej powstania jest prof. Andrzej...

Moje Książeczki. Księga druga
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Moje Książeczki. Księga druga

Czarny kot w czerwonych butach pojawił się na środku tylnej okładki po raz pierwszy prawie sześćdziesiąt lat temu. W jego brzuszek została wpisana prosta...