Koszmarna dwójka

Miles Murphy miał wszystko: dom nad brzegiem oceanu, dwójkę najlepszych kumpli i co najważniejsze, nieskazitelną reputację najlepszego kawalarza w miasteczku. Trudno więc się dziwić, że przeprowadzka do Doliny Ospałej, sennego miasteczka dumnego jedynie ze swoich krów, nie wzbudza w nim entuzjazmu. Zwłaszcza, że w miasteczku grasuje już jeden kawalarz, na domiar złego doskonały. Aby odebrać mu tytuł, Miles będzie musiał się wspiąć na wyżyny kawalarskiej sztuki.

Informacje dodatkowe o Koszmarna dwójka:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2015-06-01

Kup książkę Koszmarna dwójka

Koszmarna dwójka - opinie o książce

Avatar użytkownika - agadas
agadas
Przeczytane:2015-08-04, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Miles zanim przeprowadził się do Doliny Ospałej miał wszystko dom nad brzegiem oceanu, najlepszych kumpli i najważniejsze reputację najlepszego kawalarza w miasteczku. Po przeprowadzce jedyną myślą było zostanie najlepszym kawalarzem również i tutaj ale już pierwszego dnia szkoły okazało się, że Dolina Ospałą ma już swojego kawalarza, który jest całkiem niezły. Aby Miles mógł go pokonać musi wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności by pokazać kto rządzi jednak okazuje się,że trafił na mocnego przeciwnika. Postanawia wypowiedzieć mu wojnę na kawały. Kto ją wygra i czy Miles będzie umiał połączyć siły i razem ze swoim przeciwnikiem stworzyć duet? A na deser dowiecie się sporo ciekawych rzeczy o krowach.
Avatar użytkownika - Zakladka
Zakladka
Przeczytane:2015-07-10, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2015, Mam,
Ta książka jest rewelacyjna! Nie dość że sama fabuła wciąga i nie chce puścić, to jest tu ogromna ilość humoru. Akcja jest bardzo równomiernie rozłożona i w żadnym momencie nie zwalnia. Dzięki temu historia jest bardzo lekka i przyjemna, a czytanie jej to czysta przyjemność. Autor miał bardzo ciekawy pomysł i jestem pewna, że książka spodoba się fanom ,,Koszmarnego Karolka" czy ,,Mikołajka". Są to bowiem opowieści utrzymane w bardzo podobnym klimacie przystępnym dla każdego czytelnika. Sama będąc już starsza czytelniczka, byłam bardzo ciekawa, jak zakończy się ta historia. Bohaterowie są wykreowani odpowiednio jak na tego typu powieść. Nie mamy zbyt wielu opisów osobowości, znamy tylko te istotne informacje. Ogólnie bardzo cieszę się z możliwości przeczytania tej historii i zachęcam każdego, bez względu na wiek.
Avatar użytkownika - Indyviduum
Indyviduum