Królowe życia i król

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2015-02-25
Kategoria: Psychologia
Dodał/a książkę: elibri

Nowe wydanie bestsellerowej książki ,,Królowe życia" kierujemy zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Każdy z nas ma potrzebę zmian.

W kolejnym wydaniu pojawią się, obok dotychczasowych opowieści, nowe historie kobiet, które spotkała w swojej pracy autorka. Skoro mamy nowe królowe życia, pojawi się i król. Czy z równym powodzeniem, jak kobiety, odnajdzie w sobie siłę, by założyć na głowę koronę życia?

Królowe i królowie życia lubią siebie, przekuwają niepowodzenia w sukcesy i są dumni ze swojego życia. Nie starają się zadowolić wszystkich. Wiedzą, że to niemożliwe.

Ta książka to zbiór historii o tym, jak znaleźć siłę w sobie samym -  opowieści o tych, którzy  zostali królowymi i królami życia. Mimo trudnego dzieciństwa, problemów małżeńskich, nałogów - bo nie ma kryzysów nie do zwalczenia.

Katarzyna Miller - psycholożka, psychoterapeutka, filozofka i poetka z ponad trzydziestoletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Wykładowczyni na podyplomowych Gender Studies na Uniwersytecie Warszawskim oraz na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Autorka książek: Nie bój się życia, Kup kochance męża kwiaty oraz trzech tomików wierszy: Stołeczek, Ból jest jedwabiem oraz Fontanna miłości. Współautorka Bajek rozebranych (z Tatianą Cichocką), Chcę być kochana tak jak chcę. Rozmowy terapeutyczne (z Ewą Konarowską), Być kobietą i nie zwariować (z Moniką Pawluczuk). Na stałe związana ze miesięcznikiem ,,Zwierciadło".

Kup książkę Królowe życia i król

Opinie o książce - Królowe życia i król

Nie bój się życia
Katarzyna Miller0
Okładka ksiązki - Nie bój się życia

Nowe, poszerzone wydanie bestsellerowego poradnika Katarzyny Miller Nie bój się życia. Katarzyna Miller pokazuje, że najważniejszy w życiu jest...

Zrób to kochanie
Katarzyna Miller0
Okładka ksiązki - Zrób to kochanie

Wiele ograniczeń tkwi wyłącznie w naszej głowie.,,Nie wolno", ,,nie wypada", ,,nie rób", ,,nie dotykaj" słyszymy od najmłodszych lat. W książce...

Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa