Kurs magii psychotronicznej

Jeśli to twoje pierwsze kroki na ścieżce magii, psychotroniki czy ezoteryki – ta książka jest właśnie dla ciebie. W oparciu o własną drogę i doświadczenia autor wprowadzi Cię w magiczne arkana teorii i technik stosowanych w praktykach duchowych i psychotronicznych. Jako początkujący mag masz przed sobą narzędzie, które wytłumaczy wiele pojęć i zawiłości magicznego świata. Potraktuj te wskazówki niczym niezbędną wiedzę. Jako doświadczony mag otrzymujesz do rąk źródło, z którego możesz czerpać bogactwo inspiracji.

Prawdziwa magia to sztuka, ale także ciągła praktyka. Arcadius odsłania przed czytelnikiem tajniki własnego magicznego warsztatu, w którym znajdziesz odpowiedź na każde pytanie, jakie w naszych czasach może zadać Ezoteryk, Psychotronik, czy Mag! Książka jest skierowana dla osób początkujących i tych, którzy pragną usystematyzować wiedzę z zakresu psychotroniki.

Autor przedstawia podstawowe informacje na temat funkcjonowania systemu energetycznego człowieka, opisuje świat astralny i podróże poza ciałem. Książka obfituje w wiele opisów doświadczeń, zbieranych podczas osobistych „podróży” w świat ezoteryki. „Kurs magii psychotronicznej” opisuje też techniki ochrony energetycznej, zjawisko channelingu, spirytyzmu, teleobserwacji. Arcadius skupia się nie tylko na pięknych stronach świata energii, który zdaje się być tak kuszący. Autor książki, jako rozsądny nauczyciel, ostrzega też przed niebezpieczeństwami grożącymi w momencie, gdy pracę z energią potraktuje się jak nieodpowiedzialną zabawę.

Informacje dodatkowe o Kurs magii psychotronicznej:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2010-05-31
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-922229-9-6

Kup książkę Kurs magii psychotronicznej

Kurs magii psychotronicznej - opinie o książce

Avatar użytkownika - Sadu
Sadu
Przeczytane:2016-03-28, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Większość, którzy słyszeli w szczególności o Świadomym Śnie i OOBE chcieli tego spróbować. W internecie co prawda jest wiele informacji na temat technik. Jednak zbyt mało jest ostrzeżeń i ważnych porad. Ludzie pragną przeżyć przygodę we śnie nie wiedząc co się z tym wiąże. Bawią się magią narażając się na niebezpieczeństwa lub też po kilku próbach rezygnują z poznawania świata astralnego gdyż źle się za to zabrali i nic im nie wychodzi. Kurs magii psychotronicznej jest zbiorem najważniejszych informacji prosto i jasno opisanych wraz z prawdziwymi przykładami, doświadczeniami samego autora. Zachęca nas do duchowego rozwoju ukazując jakie płyną z tego korzyści. Uczy i zachęca także do medytacji. Przedstawia najlepsze techniki do osiągnięcia LD i OBE. Ukazuje strukturę niematerialnego świata, uczy jak poruszać się w astralu. Gdzie warto pójść a gdzie iść się nie powinno. Pokazuje sposoby zabezpieczania się przed złymi bytami i pobierania energii w sposób nie krzywdzący innych. Stosując zawarte w książce praktyki wcale nie trzeba wierzyć w magię. Można dokładnie poznać siebie, poprawić sobie samopoczucie, łatwiej rozwiązywać problemy. Ponieważ magia psychotroniczna opiera się głównie na naszej psychice.