Lost World

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2015-11-04
Kategoria: Języki obce
Dodał/a książkę: elibri

Angel poznaje Dirka w nowej szkole, w greckiej części Nikozji, gdzie przeprowadziła się jej rodzina. Razem realizują projekt fotograficzny, zapuszczając się w coraz dalsze części wyspy. Jakie tajemnice może odkryć przed nimi jedno przypadkowe zdjęcie?

Powieść dla młodzieży Lost World to wyjątkowa metoda nauki angielskiego łącząca lekturę wciągającej historii oraz rozwiązywanie pomocniczych ćwiczeń. Podczas czytania opowieści w naturalny sposób przyswoisz współczesne angielskie słownictwo, konstrukcje leksykalno-gramatyczne oraz utrwalisz umiejętność czytania ze zrozumieniem.

Przekonaj się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć!

Powieść dla młodzieży:

• wciągnij się w opowieść o parze nastolatków rozwiązujących zagadki przeszłości Cypru

• sprawdzaj znaczenie słów, nie odrywając się od książki dzięki tłumaczeniom na marginesach

• poznaj Real English i współczesne angielskie słownictwo na poziomie ponadpodstawowym i średnio zaawansowanym (A2-B1)

• ćwicz umiejętność czytania ze zrozumieniem

• rozwiąż 80 urozmaiconych ćwiczeń gramatycznych i leksykalnych

• utrwal zasady gramatyczne dzięki przydatnym wskazówkom

Na końcu książki znajdziesz klucz odpowiedzi i przydatny słowniczek angielsko-polski.

Powieść przeznaczona jest dla młodzeży w wieku 13-17 lat.

W serii również: C.S. Wallace, Powieść dla młodzieży A Road for Distant Hearts

Kup książkę Lost World

Opinie o książce - Lost World

Avatar użytkownika - bambi12
bambi12
Przeczytane:2016-05-20, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2016, Mam,
Ujrzawszy okładkę tej książki poczułam, że muszę ją poznać. Brak mi było ostatnimi czasy nowych wrażeń (nie tylko związanych z nauką języka angielskiego). Trochę się z początku wahałam, ponieważ to pozycja skierowana do nastolatków (13-17 lat). Jednak w końcu pomyślałam - co mi tam - i przeniosłam się wraz z główną bohaterką w świat stworzony przez Kevina Hadleya. Dość wiele się tu dzieje. Tajemnica goni tajemnicę. Dodam, że akcja w przeważającej mierze dzieje się na Cyprze. Tak. Chciałabym tam spędzić choć jeden dzień. Mam słabość do wysp. Nie spodziewałam się, że ta historia aż tak bardzo mnie zaciekawi. Myślałam, że będzie ona traktowana tu jako tło nauki języka. Okazało się, że jest na odwrót. Wzięłam udział w niejednej przygodzie, a w międzyczasie sporo dowiedziałam się o mieszkańcach i trochę o historii tej wyspy. Nieraz aż pomijałam ćwiczenia (które umieszczono pomiędzy rozdziałami), żeby szybciej poznać dalszy przebieg wydarzeń. Ucieszyłam się, że autorem tej pozycji jest native speaker. Lepiej uczyć się od osoby, dla której język angielski jest jej ojczystym. Przyznam, że choć Kevin Hadley użył tu tylko słownictwa na poziomie A2-B1, to jednak spotkałam tu kilka nieznanych mi dotąd wyrazów (np. to creak, a backgammon, a cicada). Dodatkowo poznałam nowe dla mnie znaczenia znanych wcześniej słów, wyrażeń (ach te phrasal verbs - np. to open up - otworzyć się na kogoś czy to ...

Opinie o książce - Lost World

Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami The Perfume of Death
Kevin Hadley0
Okładka ksiązki - Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami The Perfume of Death

Podczas leniwych wakacji w ręce detektywa Nowaka wpada powieść sensacyjna, której fabuła niepokojąco przypomina jedną z zamkniętych przez niego spraw...

Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami Two Warsaw Mysteries (Książka + CD)
Kevin Hadley0
Okładka ksiązki - Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami Two Warsaw Mysteries (Książka + CD)

W grudniowy poranek w skrytej pod śniegiem Warszawie dwóch gangsterów dokonuje napadu na niewielki oddział banku. Niebawem uderzają ponownie. Uwagę kolejnych...