Loża niewiniątek

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2015-11-23
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788377856383
Liczba stron: 408
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 0 (0 głosów)

Tajemnicze i szalone zwroty akcji oraz krążący nad wszystkim cień mafii...

W Loży niewiniątek komisarz Michele Ferrara znajduje się w centrum zagmatwanej intrygi: z przedawkowania narkotyków umiera dziewczynka, a w mieście popełnione zostają dwa   zabójstwa. W świecie podziemia wciąż toczy się bezpardonowa walka o wpływy w Toskanii między albańską mafią a Cosa Nostrą. Te dwa ciągi pozornie ze sobą niepowiązanych wydarzeń okazują się częścią większej sprawy, którą może rozwiązać tylko Ferrara.

Śledztwo zaczyna go angażować emocjonalnie szczególnie od chwili, kiedy jego najlepszy przyjaciel Massimo Verga znika w tajemniczych okolicznościach i jest poszukiwany w związku z morderstwem w Versilia. Komisarz Ferrara będzie musiał stawić czoło zmowie milczenia i wszechmocnym organizacjom przestępczym, a po tym jak zostanie zawieszony,  będzie mógł liczyć jedynie na miłość swojej żony Petry i lojalność najbliższych współpracowników. Znajdzie się w piekle, gdzie wszystko jest na sprzedaż, wszystko ma swoją cenę, a ofiarami są bezbronni, często bezimienni ludzie.

,,Największy włoski autor kryminałów" - THE TIMES.

,,Loża niewiniątek to jedna z 80 książek do zabrania w podróż dookoła świata" - THE INDEPENDENT

Kup książkę Loża niewiniątek

Opinie o książce - Loża niewiniątek

Inne książki autora
Florencka gra
Michele Giuttari0
Okładka ksiązki - Florencka gra

Międzynarodowy bestseller! Ćwierć miliona sprzedanych egzemplarzy! Florencja, piękna stolica Toskanii, której zabytki i dzieła sztuki przyciągają miliony...

Reklamy