Magia seksualna dla początkujących

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2012-01-01
Kategoria: Wiedza ezoteryczna
ISBN: 9788362476701
Liczba stron: 280
Dodał/a książkę: ajrin

Ocena: 0 (0 głosów)

To pierwsza książka, która podpowiada, jak połączyć magię seksualną z Prawem Przyciągania. Dzięki praktycznym i łatwym w zastosowaniu wskazówkom dowiesz się, że możesz wykorzystywać energię seksualną, by zdobywać wszystko, czego zapragniesz.

Popularna autorka i znawczyni magii Skye Alexander zdradza, jak kierować wrodzoną mocą twórczą, by przyciągać do siebie zdrowie, dobrobyt i szczęście. Odkryjesz tutaj opisy rytuałów i zaklęć, a także techniki pracy z partnerem i potężne wizualizacje oraz sekrety tworzenia miłosnych eliksirów, amuletów i talizmanów.

Ten zwięzły i wszechstronny przewodnik pokaże Ci wiele sposobów na to, aby magia seksualna stała się narzędziem w Twojej ręce, które pomoże w osiąganiu sukcesów w każdej dziedzinie życia.

Poznaj związek seksu, mocy i magii Przyciągnij dobrobyt – Spotęguj miłość i rozkosz Stwórz nowe możliwości – Wzmocnij osobistą moc Popraw zdrowie – Pobudź kreatywność – Rozwiń przenikliwość i intuicję

Kup książkę Magia seksualna dla początkujących

Opinie o książce - Magia seksualna dla początkujących

Inne książki autora
Idealna pani domu. Błyskawiczna organizacja przestrzeni za pomocą feng shui
Skye Alexander0
Okładka ksiązki - Idealna pani domu. Błyskawiczna organizacja przestrzeni za pomocą feng shui

Wielka wojna z bałaganem Wprowadź kojący porządek do swojego domu Zmień biuro w miejsce sprzyjające pracy Wnieś do własnego życia odrobinę wytchnienia ...

Reklamy