Okładka książki - Magiczne drzewo. Olbrzym

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2011-11-07
ISBN: 978-83-240-1744-7
Dodał/a książkę: czytam

Kuki zostaje obdarzony nadludzką siłą, by pokonać olbrzyma o siedmiu wcieleniach. Wędrują z nim mądra Gabi, gracz komputerowy Blubek i gadający pies. Walczą ze zwierzomaszynami, stalowym ptakiem i pożeraczem światła. W dalekiej Azji szukają tajemniczego domu pilnowanego przez złotego tygrysa. Powieść w tempie gry komputerowej, pełna przygód i humoru. Nie można się od niej oderwać! Opowieści Magicznego Drzewa są podstawą znanego na świecie cyklu filmowego, nagrodzonego Emmy - telewizyjnym Oscarem - za wyobraźnię, mądrość i humor. Andrzej Maleszka, reżyser filmowy, autor powieści i scenariuszy. Jest zdobywcą wielu nagród na międzynarodowych festiwalach. Jego filmy i powieści są pełne fantastycznych przygód. A przy okazji opowiadają o ważnych sprawach. Odkryj także Tajemnicę mostu i Czerwone krzesło. Każdą powieść można czytać niezależnie, nie znając innych części.

Kup książkę Magiczne drzewo. Olbrzym

Opinie o książce - Magiczne drzewo. Olbrzym

Avatar użytkownika - patita1990
patita1990
Przeczytane:2015-05-30, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Polecona przez uczniów seria o Magicznym Drzewie potrafiła wciągnąć nawet mnie, mimo skończonych już dawno nastu lat. Odrobina fantazji jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Seria zdarzeń realno-fantastycznych poruszająca i dotykająca bardzo fajnych, wartościowych zagadnień. Uczy w nienachalny sposób, jakie wartości w życiu są ważne, a które możemy sobie odpuścić. Świetna, rozwijająca wyobraźnię seria dla dzieci, młodzieży, a nawet dorosłych. Momentami dla młodszych czytelników zapierająca dech w piersiach, pełna przygód i różnorodnych zdarzeń. Naprawdę warto wzbogacić swoją biblioteczkę o tę serię.
Avatar użytkownika - Olusia
Olusia
Przeczytane:2014-06-20, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
"Magiczne drzewo" się nie nudzi. Kolejna książka z cyklu pt.: "Olbrzym" ukazuje dalsze losy Kukiego i rodzeństwa. W tym wypadku głównie Kukiemu przytrafiają się niesamowite przygody. Dzięki temu zyskuje przyjaciół, którzy pojawią się także w kolejnym tomie. Polecam
Świetna książka dla dzieci i tych młodszych i tych starszych które lubią czytać jak i dorosłych polecam
Avatar użytkownika - Laura_S
Ocena: 5, Przeczytałem,
Magiczne drzewo 6. Cień smoka
Andrzej Maleszka0
Okładka ksiązki - Magiczne drzewo 6. Cień smoka

Nieostrożny czar wywołuje z głębin morskiego smoka wraz z armią groźnych stworów. By je pokonać, Kuki musi zdobyć figurkę z Magicznego Drzewa. Przedmiot...

Magiczne drzewo. Inwazja
Andrzej Maleszka0
Okładka ksiązki - Magiczne drzewo. Inwazja

Idalia, Alik, Kuki i inni muszą stawić czoła wielkim niebezpieczeństwom. Naprawdę wielkim! Na Ziemię przybywają Ogromni. Jak walczyć z olbrzymami? Jak...

Dobry pies
Rafał Witek