Mali pomocnicy misjonarzy

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2015-01-16
ISBN: 978-83-7971-169-7
Dodał/a książkę: czytam

Ta niewielka książeczka wydana pod patronatem Dzieła Pomocy „Ad gentes” jest doskonałym wprowadzeniem w świat misji. Utrzymana prawie w całości w formie dialogu we wciągający sposób wyjaśnia, jak zrodziło się dzieło misyjne, na czym polega praca osób, które wyruszają w najdalsze zakątki świata, oraz jak można stać się misjonarzem bez wyjeżdżania za granicę.

Odbiorcy:
- Dzieci, które interesują się tym, jak żyją ludzie w egzotycznych krajach.
- Osoby katechizujące w przedszkolach i szkołach podstawowych, które chciałyby w prosty, a jednocześnie oryginalny sposób zapoznać dzieci z tematyką misyjną.
- Rodzice troszczący się o wychowanie religijne.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
- Atrakcyjna forma graficzna i potoczysty język gwarantują, że lektura będzie nie tylko pouczające, ale też po prostu sprawi radość.
- Dodatkową atrakcją dla dzieci jest zamieszczona na końcu książki modlitwa „Ojcze nas” w kilkunastu językach, także bardzo egzotycznych. Czy ktoś zdoła nauczyć się wszystkich?

Kup książkę Mali pomocnicy misjonarzy

Opinie o książce - Mali pomocnicy misjonarzy

Rita z Cascii. Życie świętej od róż
Ks. Zbigniew Sobolewski0
Okładka ksiązki - Rita z Cascii. Życie świętej od róż

Pełen pięknych fotografii, starannie wydany album zaprasza czytelników do miejsc związanych ze św. Ritą z Cascii – zatem tam, gdzie znajdują się...

Miłosierdzie Boże na wieki wysławiać będę. Modlitewnik (mały format)
Ks. Zbigniew Sobolewski0
Okładka ksiązki - Miłosierdzie Boże na wieki  wysławiać będę. Modlitewnik (mały format)

Ogłaszając Jubileuszowy Rok Miłosierdzia, papież Franciszek przypomniał całemu Kościołowi: „Potrzebujemy nieustannie kontemplować tę tajemnicę miłosierdzia...