Medyczny zodiak chiński

Emma Gonikman, autorka znanych już polskiemu czytelnikowi książek "Mudry i gesty leczące" (wyd. MEDIUM, 2001) oraz "Mantry i leczenie dźwiękiem" (wyd. MEDIUM, 2001), tym razem omawia i uzasadnia wpływ gwiazd, gwiazdozbiorów oraz znaków Zodiaku na charakter, zdrowie i los człowieka.Dowiemy się stąd między innymi: - co to jest chiński Zodiak księżycowy;- jaki jest istotny dla funkcjonowania organizmu człowieka związek Księżyca, Słońca i innych ciał niebieskich z porami roku oraz cyklem dobowym; - w jaki sposób wiedza o gwiazdach i gwiazdozbiorach może wpływać na poziom profilaktyki, diagnostyki i leczenia we współczesnej medycynie;- jak wygląda podział nieba na 28 chińskich gwiazdozbiorów zodiakalnych;- w jaki sposób określić gwiazdozbiór, który patronuje naszym narodzinom i całemu życiu;- jaka jest szczegółowa interpretacja astrologiczna każdego z gwiazdozbiorów, dotycząca losu i charakteru człowieka.Ten praktyczny podręcznik pozwoli nam nie tylko poznać zależność naszego życia od gwiazd, ale także uświadomi, w jaki sposób możemy wykorzystać wskazania astrologiczne dla naszego dobra i szczęścia.

Informacje dodatkowe o Medyczny zodiak chiński:

Wydawnictwo: Medium
Data wydania: b.d
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Medyczny zodiak chiński

Medyczny zodiak chiński - opinie o książce