Milczenie chłopców

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2015-05-19
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Dodał/a książkę: Simi_48

Najnowszy bestseller autorki wzruszającej biografii Chłopiec, którego nikt nie kochał Historia prawdziwa: Dwaj porzuceni chłopcy, bez szans na miłość i przyszłość, którzy rozpaczliwie poszukują ciepła i uczucia. I jedna kobieta, która walczy o nich i z nimi. Dziewięcioletni Jenson pojawia się u Watsonów niepodziewanie. Opieka społeczna zabrała go z domu zaledwie pół godziny wcześniej. Był sam, bo jego matka wyjechała ze swoim chłopakiem na wakacje... Kilka tygodni później Casey dowiaduje się równie nagle, że ma się zaopiekować jeszcze jednym dziewięciolatkiem. Georgie cierpi na autyzm. Od urodzenia jest w domu dziecka, który teraz ma być zamknięty. Casey jak zwykle nie chce odmówić. Nie przeczuwa, na co narazi siebie i swoją rodzinę… Jenson jest agresywny i od początku prześladuje Georgiego. Georgie źle znosi zmiany, a stres pogłębia jego chorobę. Casey zaczyna wątpić, czy poradzi sobie z okrucieństwem Jensona. Nie wie, jak bardzo mroczna jest jego przeszłość. I jak niezwykła więź powstanie wkrótce pomiędzy dwoma tak skrzywdzonymi przez życie chłopcami.

Kup książkę Milczenie chłopców

Opinie o książce - Milczenie chłopców

Avatar użytkownika - Lenka83
Lenka83
Przeczytane:2017-04-17, Ocena: 5, Przeczytałam, 52/2017 Czytanie to drugie życie,
Tak jak Cathy Glass tak i Casey Watson opisują prawdziwe niesamowite historie.. Historie które pod czas czytaniu uronię zawsze łzy, historie z hapy endem a czasami nie. Choć ciężka smutna historia lekko się czyta. Oceniam na 5+ plus za to iż z każdej takiej książki doceniam beztroskie dzieciństwo mojego dziecka.
Kolejna książka Casey Watson, którą przeczytałam. Żadna pozycja tej autorki jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, jak zawsze śledziłam życie Watsonów i ich zmagania z ciężkimi chwilami, żeby pomóc podopiecznym. Tym razem autorka pod swój dach przyjmuje dwoje dzieci. Najpierw pojawia się Jenson, dziewięciolatek, który czuje się odtrącony przez matkę i skrywa mroczną tajemnicę, którą po jakimś czasie pozna Casey. Niedługo po przybyciu Jensona małżonkowie przyjmują drugiego chłopca Georgiego chorego na autyzm. Chłopiec źle znosi zmiany, dodatkowo Jenson zaczyna być złośliwy i okrutny dla swojego kolegi a Casey zaczyna się zastanawiać jak zaradzić tej sytuacji. Czy chłopcy dojdą do porozumienia? Co ukrywa Jenson? Odpowiedzi można poznać w książce do czego zachęcam. Milczenie chłopców pokazuje jak radzą sobie dzieci z ciężkim bagażem doświadczeń. Bardzo mi się podoba relacja Casey, która panuje w jej rodzinie. Każdy może na każdego liczyć w każdej sytuacji. Polecam osobom ceniącym prawdziwe historie.
Avatar użytkownika - Simi_48
Simi_48
Przeczytane:2015-06-19, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki - 2015, Mam,
Casey Watson w kolejnej ze swoich książek opisuje historie dwóch dziewięcioletnich chłopców : Jensona, którego matka obwinia o śmierci córki oraz chorego na autyzm Georgiego, który od drugiego roku życia przebywa w Domu Dziecka. Książki pani Watson są prawdziwe. Te zdarzenia działy się naprawdę. Trudno uwierzyć w niektóre z tych historii, ale przecież wiadomo, że na świecie jest zło. Na szczęście są ludzie, którzy pomagają tym dzieciom. Polecam!
Chłopiec, który nie miał dokąd pójść
Casey Watson0
Okładka ksiązki - Chłopiec, który nie miał dokąd pójść

Autorka biografii Chłopiec, którego nikt nie kochał opisuje szokującą historię jedenastolatka okrutnie skrzywdzonego przez najbliższych Widział śmierć...

Dziewczynka, która przestała mówić
Casey Watson0
Okładka ksiązki - Dziewczynka, która przestała mówić

Nowy bestseller autorki wzruszającej biografii Chłopiec, którego nikt nie kochał Historia prawdziwa dziecka, które z przerażenia zaniemówiło, by wołać...