Myśl jak facet! Jak zdobyć i utrzymać mężczyznę

66 niezastąpionych wskazówek, jak zgłębić męską psychikę. Dowiedz się, co dzieje się w głowie mężczyzny. Giuliana DePandi przyjrzała się mężczyznom dokładnie. Wie, co nimi powoduje. Wie, co ich ekscytuje i przyciąga. A także, co ich zniechęca czy wręcz odstrasza i sprawia, że ulatniają się jak kamfora. Przekonała się, że gruntowne zrozumienie, jak mężczyźni postrzegają kobiety oraz ich zachowanie, jest kluczem do satysfakcjonującego i obfitującego w rozrywki flirtu, który przerodzi się w trwalszy związek. Książka zabawna, pełna celnych uwag i spostrzeżeń, która nie kryje, że mężczyźni i kobiety po prostu myślą inaczej. Giuliana DePandi jest z pochodzenia Włoszką, jako sześciolatka zamieszkała z rodzicami w Waszyngtonie. Od dziecka chciała zostać dziennikarką telewizyjną i swoje marzenie zrealizowała. Obecnie mieszka i pracuje w Los Angeles.

Informacje dodatkowe o Myśl jak facet! Jak zdobyć i utrzymać mężczyznę:

Wydawnictwo: Dolnośląskie
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne

Kup książkę Myśl jak facet! Jak zdobyć i utrzymać mężczyznę

Myśl jak facet! Jak zdobyć i utrzymać mężczyznę - opinie o książce

Avatar użytkownika - kalola
kalola
Przeczytane:2013-09-23, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Sięgnęłam po ten poradnik z czystej ciekawości i pomimo jego przewrotnego tytułu "Myśl jak facet" , okazała się być ciekawą i inspirującą lekturą. Autorka bez owijania w bawełnę wytyka nasze 'babskie" fanaberie i przyzwyczajenia, które według niej faceci (bo o nich tu mowa) nie cierpią. W poradniku znalazłam wiele odbić swojego "ja" po których nie spodziewałam się, że mogą być bolączką u niejednego mężczyzny. Myśleć jak facet, to myśleć prosto i praktycznie bez szukania dziury w całym i dzielenia włosa na czworo.