Największy sekret

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2013-02-28
Kategoria: Historyczne
ISBN: 9788362476299
Liczba stron: 600
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 0 (0 głosów)

Rasa krzyżujących się rodów, a w zasadzie rasa wewnątrz rasy, stworzyła sieć tajemnych szkół i tajnych stowarzyszeń, które miały na celu umysłowe i emocjonalne zniewolenie mas i pogrążenie ich w wojnie. Przez wieki wykorzystywała tę samą technikę problem reakcja rozwiązanie: stwórz problem, wywołaj reakcję: coś należy z tym zrobić i zaoferuj rozwiązanie, by przywrócić porządek.

ICH porządek.

Dlatego jedynym zwycięzcą każdej wojny, nie wyłączając dwóch wojen światowych, jest Babilońskie Bractwo. Jego członkowie zajmują główne pozycje pozornej władzy na świecie są królami, królowymi, prezydentami, premierami rządów, ministrami, kierują globalnymi ośrodkami politycznymi, biznesu, bankowości, wojska i mediów. Umieszczają niczego nieświadome społeczeństwo w mentalnych więzieniach, zaciskając je w pęta religii i oficjalnej wersji nauki pod tytułem ten-świat-to-wszystko-co-istnieje.

Pora, byś wyszedł z nieświadomości

i poznał NAJWIĘKSZY SEKRET:

od tysięcy lat ludzkość kontroluje gadzia rasa z niższego czwartego wymiaru, Reptilianie. Są wśród nich pedofile, sataniści, sadyści i zabójcy. Nie czują i nie okazują uczuć. Urządzają rytualne polowania na ludzi, znęcają się nad kobietami i dziećmi i mordują.

Wszystko to dla wypełnienia Agendy   rozłożonego w czasie planu scentralizowania kontroli nad całą planetą.

CHCESZ POZNAĆ ICH NAZWISKA?

***

Książka zawiera ogromną dawkę prowokujących informacji. Proszę więc, nie kontynuuj czytania, jeśli jesteś zależny od swojego obecnego systemu wierzeń albo czujesz, że emocjonalnie nie zniesiesz tego, co się naprawdę dzieje na świecie. Jeśli jednak wybierzesz lekturę, pamiętaj, że nie ma się czego obawiać. Życie jest wieczne i wszystko jest doświadczeniem na drodze oświecenia.

David Icke

Kup książkę Największy sekret

Opinie o książce - Największy sekret

Inne książki autora
Ludzka raso, powstań z kolan. Część II. . Przebudzenie lwa
David Icke0
Okładka ksiązki - Ludzka raso, powstań z kolan. Część II. . Przebudzenie lwa

Po bestsellerowej I części Tropienie lwa, David Icke - najbardziej kontrowersyjny brytyjski badacz światowej konspiracji - prezentuje kolejny tom rewolucyjnej...

Ludzka raso, powstań z kolan. Część I. Tropienie lwa
David Icke0
Okładka ksiązki - Ludzka raso, powstań z kolan. Część I. Tropienie lwa

To kolejna po Największym sekrecie rewolucyjna teoria spiskowa dziejów z jeszcze większą dawką prowokujących i szokujących informacji, odmierzonych...

Reklamy