Nasza klasa dalsze zmagania

Do rąk Czytelnika trafia kolejny tom powieściowy Naszej klasy, w którym wspólnie z bohaterkami przemierzamy meandry miłości, przyjaźni, nadziei, rozczarowania. Słowem – jak to w życiu.

I tym razem opowieść osnuta jest wokół portalu społecznościowego, który wprawdzie – jak podkreśla Autorka – wprowadza zamęt, ale przywraca również wiarę w marzenia.

Obok postaci znanych już z pierwszej części, pojawiają się również nowi bohaterowie, a wraz z nimi nowe, fascynujące wątki oraz nieoczekiwane rozwiązania.

Ewa Lenarczyk z domu Borkowska, z rodu Jasińskich (ur. 1956, Elbląg). W 1975 roku przeniosła się do Gdańska, gdzie między innymi zarządzała Halą Targową na Zaspie. Obecnie zajmuje się marketingiem sieciowym Polskiego Kolagenu. Blisko 15 lat mieszkała w malowniczej kaszubskiej wsi, a obecnie znów powróciła do Trójmiasta.

Jako pisarka zadebiutowała w styczniu 2010 roku ponadczasową powieścią „Zojda z Bieszczad”. Na jesieni tego samego roku opublikowana została obyczajowa powieść „Nasza klasa i co dalej”. Kolejny rok zaowocował wydaniem powieści „W poszukiwaniu szczęśliwego domu”, a w 2012 roku ukazał się bułgarski romans przewodnikowy „Kochaj mnie od morza do morza”. W kolejce wydawniczej czeka już

historyczny romans „Ognista miłość”.

Informacje dodatkowe o Nasza klasa dalsze zmagania:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2014-09-03
ISBN: 9788379422029

Kup książkę Nasza klasa dalsze zmagania

Nasza klasa dalsze zmagania - opinie o książce

Avatar użytkownika - KKS
Przeczytane:2015-09-30, Ocena: 4, Przeczytałam, 2015,
W poszukiwaniu szczęśliwego domu
Ewa Lenarczyk0
Okładka ksiązki - W poszukiwaniu szczęśliwego domu

Współczesna historia o Kopciuszku! Młoda tłumaczka Ewelina wyjeżdża na saksy do Stanów. Na jednym z wykwintnych bali, które obsługuje, poznaje przystojnego...

Przeklinam to miasto Tom 1
Ewa Lenarczyk 0
Okładka ksiązki - Przeklinam to miasto Tom 1

Historyczna powieść obyczajowa o wielkiej miłości polskiej patrycjuszki, córki elbląskiego mincerza i szwedzkiego żołnierza z czasów wojny ze Szwedami...