Okładka książki - Nie...zwykła kuchnia. Więcej smaków

Nie...zwykła kuchnia. Więcej smaków

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2015-11-18
Dodał/a książkę: helion

- ta myśl towarzyszyła mi podczas pisania tej książki. Jestem żywym dowodem na to, że nigdy nie jest za późno na odkrycie w sobie kulinarnej pasji. Doprawiłam tę książkę miłością do jedzenia i pięknych obrazów. Nie... zwykła kuchnia - więcej smaków to nowe, rozszerzone wydanie zawierające ponad 130 autorskich przepisów, w tym 30 zupełnie nowych. Znajdziesz w niej także wspaniałe pomysły na  wyjątkowe, zmysłowe dania oraz porady, jak eksperymentować smakiem. Ale ta książka to przede wszystkim drogowskaz, jak zdrowo i łatwo gotować.

Pozwól się porwać w fascynującą, kulinarną podróż! Odkryję przed Tobą niezwykłe smaki, zaciekawię Cię i zaskoczę!

Kinga Paruzel

Kup książkę Nie...zwykła kuchnia. Więcej smaków

Nie...zwykła kuchnia Kingi Paruzel
Kinga Paruzel0
Okładka ksiązki - Nie...zwykła kuchnia Kingi Paruzel

Kiedy miłość, ciekawość i tradycja spotykają się z kulinarną pasją, powstaje smak idealny - taka jest moja książka. Stanowię dowód na to, że nigdy nie...

Nie... zwykła kuchnia
Kinga Paruzel0
Okładka ksiązki - Nie... zwykła kuchnia

Kiedy miłość, ciekawość i tradycja spotykają się z kulinarną pasją, powstaje smak idealny – taka jest moja książka. Stanowię dowód na to, że nigdy...