Nie mogę powiedzieć ci prawdy

Kelsey nie pozwoli na to, by jeden błąd zrujnował jej życie. Owszem, wyleciała z poprzedniej szkoły, a jej dawni przyjaciele zamilkli, ale to jeszcze nie koniec świata. Teraz, w nowym liceum, dziewczyna koncentruje się przede wszystkim na nauce i stara się nie powtarzać dawnych błędów.

Isaaca wyrzucono z tylu szkół, że on sam nie potrafi ich policzyć. Jako syn senatora jest pod wnikliwą obserwacją. Concordia High to jego ostatnia szansa – jeśli i tu zawiedzie, wyląduje w placówce z internatem.

Już przy pierwszym spotkaniu Kelsey i Isaac wywierają na sobie ogromne wrażenie. Ona ma go za utytułowanego dupka. On traktuje ją jak zadzierającą nosa snobkę. Ale mija trochę czasu i niechęć przeradza się w fascynację. Problem w tym, że świat nie jest doskonały. Kelsey i Isaac mają swoje sekrety i choć są w sobie naprawdę zakochani, jest coś, co może zrujnować ich związek – prawda.

Informacje dodatkowe o Nie mogę powiedzieć ci prawdy:

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2012-10-17
Kategoria: Dla młodzieży

Kup książkę Nie mogę powiedzieć ci prawdy

Nie mogę powiedzieć ci prawdy - opinie o książce

Avatar użytkownika - agusia97
agusia97
Przeczytane:2014-03-25, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Jest to typowa książka dla nastolatek, która posiada jednak całkiem ciekawą fabułę, znacznie różniącą się od większości powieści tego typu. Przyjemnie się ją czyta. Momentami bardzo przewidywalna, ale to nie zmniejsza jej uroku. Fajnym pomysłem autorki było wplecenie wydarzeń bieżących w wydarzenia minione. Tak, że od początku wiemy jaki mniej więcej skutek będą miały kłamstwa głównej bohaterki. Jednakże uważam, że niektóre wątki są mocno naciągnięte. Nie będę zdradzać jakie, bo musiałabym streścić całą fabułę książki i zdradzić jej najlepsze fragmenty, których mimo wszystko jest całkiem sporo.
Avatar użytkownika - al-ks
al-ks
Przeczytane:2014-03-01, Ocena: 6, Przeczytałam,
Świetna, napisana prostym językiem. Warta przeczytania. Polecam!
Avatar użytkownika - czarniutka21
czarniutka21
Przeczytane:2013-04-07, Ocena: 4, Przeczytałam,
Opowieść przyjemna, lekka i trochę przewidywalna.. jak dla mnie sam pomysł był ciekawy i autorka mogła się trochę bardziej wykazać i przedstawić relacje łączące bohaterów w jakiś bardziej intrygujący sposób, ale to tylko moje odczucia i nie będę się czepiać. W skrócie książka jest o miłości dwójki nastolatków, którzy mają problemy przez to, że.. nie potrafią powiedzieć prawdy. W sumie można sprawdzić ;)
Avatar użytkownika - ManicPixieDreamG
Przeczytane:2014-06-22, Ocena: 3, Przeczytałam,
Wakacyjna tożsamość Devon Delaney
Lauren Barnholdt0
Okładka ksiązki - Wakacyjna tożsamość Devon Delaney

Devon Delaney właśnie podwinęła się noga. W czasie letnich wakacji u babci, dziewczyna poznała nową koleżankę, Lexi. Lexi była zachwycona, słuchając opowieści...

Cztery prawdy i kłamstwo
Lauren Barnholdt0
Okładka ksiązki - Cztery prawdy i kłamstwo

Scarlett ma bzika na punkcie chłopaków. I to nie jakiegoś tam lekkiego bzika – Scarlett jest totalnie, nieuleczalnie, stuprocentowo stuknięta...