Niedowiarek

Wydawnictwo: Harper Collins
Data wydania: 2002
Kategoria: Literatura piękna
ISBN: 83-238-1677-8
Liczba stron: 256
Dodał/a książkę: dona

Ocena: 5.33 (3 głosów)

Aleksij zgarnia z ulicy Bess McNee pod zarzutem prostytucji. Nie wie, że jest ona autoarką scenariuszy seriali telewizyjnych i że wyszła w przebraniu na ulicę, by zbierać materiały. Bess jednak potrafi każdą sytuację obrócić na swą korzyść. Postanawia, że od tej pory przystojny detektyw zajmie poczesne miejsce zarówno w jej życiu zawodowym, jak i prywatnym. Tylko jak go do tego przekonać?

Kup książkę Niedowiarek

Opinie o książce - Niedowiarek

Avatar użytkownika - joakrz1983
joakrz1983
Przeczytane:2015-01-22, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki - 2015,
Uwielbiam książki Nory, ponieważ jest w nich coś magicznego i magnetycznego coś co po prostu porusza moje serce. Niesamowite jest to iż nigdy nie jestem znudzona czytając jakąkolwiek książkę tej znakomitej pisarki i zawsze z niekłamaną radością zabieram się za czytanie dowolnej pozycji z jej bogatego dorobku. "Niedowiarek" to zbór prze-fantastycznych bohaterów, ich cudowne charaktery i z pewnością niebanalna uroda sprawiają, że bardzo łatwo utożsamić jest się z ich codziennym życiem. W powieści tej możemy zauważyć z jakich rodzin pochodzą główni bohaterowie, ona jest niesamowicie bogata lecz w dzieciństwie nie zaznała miłości ze strony swych rodziców, on mimo, że plasuje się po środku pod względem materialnym, gdyż jego rodzina jest niższą warstwą klasy średniej to on zawsze miał coś ważnego w życiu coś bez czego czujemy pustkę w sercu mianowicie od dziecka był kochany, nigdy go nie odrzucono, ponieważ był "nieudany" od zawsze wiedział co to jest rodzicielska miłość, a dzięki temu, że posiadał liczne rodzeństwo miał się z kim bawić i nigdy nie był samotny. Pani Roberts znowu pozwoliła oderwać mi się od rzeczywistości i przeniosła w swój własny świat. I za to jestem jej niezmiernie wdzięczna.
Link do opinii
Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2015-02-06, Ocena: 5, Przeczytałam,
Kolejna część opowieści o rodzinie Stanislawski. Tak jak poprzednia jest Super, czyta się z zapartym tchem. Gorąco polecam!
Link do opinii
Avatar użytkownika - dayna15
dayna15
Przeczytane:2013-07-25, Ocena: 5, Przeczytałam, z_Przeczytałam 2013 (112),
Inne książki autora
Prosto w ogień
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Prosto w ogień

Czarownice są starymi, szpetnymi i złośliwymi kobietami z brodawkami na nosie. Nic bardziej mylnego! Nora Roberts w swej książce Prosto w ogień przekonuje...

Zniewolenie
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Zniewolenie

"Cynik, pomyślała. Zbyt pewny siebie. Życie ściele mu się różami. Może najwyższa pora, żeby poczuł, jak kłują ciernie”. Ta kobieta mogła mu przynieść...

Recenzje miesiąca
Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa
Okładka książki - Pensjonat pod Świerkiem
Frida Kahlo prywatnie
Suzanne Barbezat
Okładka książki - Frida Kahlo prywatnie
Detektyw Bzik
Anna Paszkiewicz
Okładka książki - Detektyw Bzik
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy