Niesmacznik

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2007
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 978-83-237-8506-4
Liczba stron: 32
Dodał/a książkę: Autor X

Ocena: 6 (1 głosów)

Tomik pełen wierszy, obfitujących w niezwykłe sytuacje i zabawne postacie, znajdziecie pośród nich mamę na diecie, żabę dokarmiającą swe pociechy pożywną owsianką, drżący wiersz o galarecie z nóżek, poemat o Krzysiu, któremu uratował życie tort makowy, historię o straszliwej bitwie o papier po eklerkach, piosenkę o przedszkolakach przyklejonych do kubeczka z kisielem, a także wiele innych rewelacji. Książeczka pełna humoru - idealna lektura na deszczowy wieczór dla małych niejadków, smakoszy oraz ich rodziców.

Kup książkę Niesmacznik

Opinie o książce - Niesmacznik

Avatar użytkownika - apiossa
apiossa
Przeczytane:2014-12-11, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,
Książka ta zdecydowanie zasługuję na pochwałę, bo rymowanki w niej zawarte są bardzo zabawne, bo są dosyć krótkie i młodszym dzieciaczkom z pewnością bardzo się spodobają i nie ma szans, żeby się szybko znudziły, bo strony są ogromnie kolorowe, bo ilustracje bardzo humorystyczne i przyciągające wzrok. No i okładka sztywna, format fajny, zszywane, śliskie strony... Same plusy ;) Co prawda wierszyki z tej książki opowiadają o przedszkolakach i przeznaczone są właśnie dla przedszkolaków. Ale to wcale nie zmienia faktu, że Nikodemowi się podobało. Są one jednak na tyle króciutkie, że dziecko moje nawet nie zdążyło zrobić się śpiące, a ja już skończyłam mu to wieczorne czytanie. Ale mimo wszystko dobrze się przy nich bawiliśmy więc serdecznie polecam :)
Link do opinii
Inne książki autora
O królewnach, które wyszły za mąż za byle kogo
Natalia Usenko0
Okładka ksiązki - O królewnach, które wyszły za mąż za byle kogo

Włoskie bajki ludowe....

Karzeł Snorro. Bajki z Orkadów
Natalia Usenko0
Okładka ksiązki - Karzeł Snorro. Bajki z Orkadów

Karzeł Snorro Bajki z Orkadów Natalii Usenko to wspaniale opracowany zbiór legend dla dzieci. Książka jest bogata w przepiękne i ujmujące ilustracje. ...

Reklamy