Nieuchwytny cel

Wydawnictwo: HACHETTE
Data wydania: 2013-02-15
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 978-83-7739-979-8
Liczba stron: 336
Dodał/a książkę: czytam

Ocena: 0 (0 głosów)

Na amerykańskiej ziemi zawiązuje się spisek, mający na celu zniszczenie rządu Stanów Zjednoczonych.

Gideon Davis prowadzi spokojne życie uniwersyteckiego wykładowcy. Na kilka tygodni przed ślubem w jego ręce trafiają dowody na planowany atak terrorystyczny mający na celu wymordowanie całego rządu i parlamentu Stanów Zjednoczonych. Przedstawia swoje podejrzenia byłej dziewczynie, agentce FBI, Nancy Clement, ale jej przełożeni lekceważą źródło informacji Gideona: uzależnionego od narkotyków narkomana. Gideon i Nancy nabierają coraz silniejszego przekonania, że spisek rzeczywiście istnieje, ale zanim cokolwiek mogą zrobić, ich informator zostaje zamordowany. Gideon prosi więc o pomoc brata. Tillman, świeżo zwolniony z więzienia na mocy prezydenckiego aktu łaski, przenika do grupy, która może mieć związek z planowanym atakiem.

Zawrotne tempo i zaskakujące zwroty akcji sprawią, że nie będziecie w stanie oderwać się od "Nieuchwytnego celu" nawet na chwilę.

Kup książkę Nieuchwytny cel

Opinie o książce - Nieuchwytny cel

Inne książki autora
Obelisk
Howard Gordon0
Okładka ksiązki - Obelisk

Aby utrzymać pokój, musi rozpętać wojnę. Bezwzględni terroryści. Warta miliardy dolarów platforma wiertnicza. Samotna misja i tylko 48 godzin, żeby zapobiec...

Reklamy