Nieznane operacje służb specjalnych III Rzeszy

Wydawnictwo: WIS-2
Data wydania: 2007-04-01
Kategoria: Historyczne
ISBN: 978-83-88259-34-0
Liczba stron: 242
Dodał/a książkę: Marek Baran

Ocena: 5 (1 głosów)

Książka odsłania epizody związane z działalnością służb specjalnych III Rzeszy. Książka omawia działania wywiadowcze i kontrwywiadowcze, uprowadzenia i zamachy, łamanie szyfrów, nieznane do tej pory operacje w strefie podbiegunowej, operacje mające na celu usunięcie alianckich przywódców i wiele innych epizodów i historii.

Kup książkę Nieznane operacje służb specjalnych III Rzeszy

Opinie o książce - Nieznane operacje służb specjalnych III Rzeszy

Avatar użytkownika - flickma
flickma
Przeczytane:2014-04-05, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki 2014,
Kolejna pozycja Igora Witkowskiego, byłego redaktora naczelnego :Techniki Wojskowej" i "Drugiej Wojny Światowej". Tym razem autor przedstawia kilkanaście operacji służb specjalnych hitlerowskiej Rzeszy. Większość z nich jest już znana czytelnikom jednakże autor dodaje nowe fakty podparte odtajnionymi w ostatnich latach dokumentami z archiwum państw zachodnich, głównie USA, Autor dysponujący "dobrym piórem" w przystępny sposób zapoznaje czytelnika z zakulisowymi rozgrywkami i spektakularnymi akcjami nazistowskich służb specjalnych.
Link do opinii
Inne książki autora
Prawda o Wunderwaffe t.2
Igor Witkowski0
Okładka ksiązki - Prawda o Wunderwaffe t.2

Prawdziwe kompendium wiedzy o najbardziej nowoczesnych technicznie broniach i projektach badawczych III Rzeszy. Dużo miejsca poświęcono tu udokumentowanemu...

Reklamy