Normalne marzenia

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2013-04-02
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-241-4243-9
Liczba stron: 256
Dodał/a książkę: czytam

Ocena: 2 (1 głosów)

Mnóstwo się zmieniło odkąd Evie odeszła z Międzynarodowej Agencji Nadzoru nad Istotami Paranormalnymi ze swoim nowym chłopakiem Lendem. Wreszcie jest tak jak zawsze chciała – normalnie. Zupełnie normalne liceum, zupełnie normalna praca po szkole.

Ale zupełnie nienormalna przeszłość Evie nie pozwala o sobie zapomnieć i zjawia się pod postacią Retha - jej byłego chłopaka-elfa. Już wystarczająco przerażające jest to, co Reth przed nią odkrywa. A teraz jeszcze wybucha wojna wśród paranormali i tak się fatalnie składa, że stawką w niej jest… Evie.

A tak marzyła, żeby wszystko było normalnie…

Dwudziestoośmioletnia Kiersten White zadebiutowała w 2010 roku powieścią Paranormalność, która weszła na listę "New York Timesa". Normalne marzenia zadebiutowały na niej w sierpniu 2011.

Wytwórnia Adler Pictures and Reverie Entertainment kupiła prawa do sfilmowania powieści.

Mieszka z mężem i dwojgiem dzieci w San Diego i uważa, że jej życie jest doskonale normalne. Nadmiar normalności zaprowadził ją do fascynacji wszystkim, co paranormalne, włącznie - ale nie wyłącznie - z elfami, wampirami i popkulturą. Dlatego pisze o paranormalności – i niedługo skończy tom trzeci.

Kup książkę Normalne marzenia

Polecana recenzja

Avatar użytkownika - justa21
justa21
Przeczytane:2013-08-16, Ocena: 2, Przeczytałam,
Elfickie opowieści   O tym, że świat nierealny przenika się z rzeczywistym, wiadomo nie od dzisiaj. Jednak dopiero autorzy romansów paranormalnych uświadomili nam, jak blisko, a jednocześnie jak daleko mogą być te dwa wymiary. Przeklęci kochankowie, wampiry i wilkołaki, elfy i wszelkiego rodzaju stworzenia, znane dotąd wyłącznie z podań i baśni, zamieszkały obok nas, rozbudzając wyobraźnię, napełniając serca tęsknotą za pozornie nierealnym uczuciem.   W zalewającej rynek książki masie powieści o miłości na przekór wszystkiemu i wszystkim zdarzały się pozycje lepsze i gorsze. Były i takie, które wywoływały tęsknotę za szaleństwem, za porywami namiętności - nawet, jeśli obiektem adoracji był przedstawiciel innego gatunku bądź  świata, jak również takie, które przerażały swoją realnością, wywoływały żal i współczucie dla tragicznych postaci o zgubionych duszach. Normalne marzenia Kiersten White również należą do gatunku paranormal romance. Niestety, to jedna ze słabszych pozycji z tego nurtu. Opublikowana przez wydawnictwo Amber książka jest kontynuacją Paranormalności, która w 2010 r. zdołała wejść na listę „New York Timesa” - wyłącznie na fali popularności gatunku, jak sądzę. Tom drugi historii Evelyn Green to ponad dwieście pięćdziesiąt stron marnej opowieści, która nudzi, męczy i nie jest w stanie pobudzić wyobraźni nawet najbardziej ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Normalne marzenia

Avatar użytkownika - anita0201
anita0201
Przeczytane:2016-09-14, Przeczytałam, Mam,
Inne książki autora
Paranormalność
Kiersten White 0
Okładka ksiązki - Paranormalność

Ale szybka, seksowna jazda. Ta opowieść jest brawurowa, beztroska i absolutnie przerażająca. O rany, zakochałam się! Becca Fitzpatrick, autorka Szeptem   ...

Reklamy