NT Server 4 in the Enterprise (egzamin 70-068)

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2000-02-01
ISBN: 8371971672
Dodał/a książkę: helion

Proponujemy Ci najskuteczniejszą i najbardziej niezawodną metodę przygotowania się do egzaminów MCP i MCSE. Technika użyta w podręcznikach z serii Exam Cram™ pozwala skoncentrować się dokładnie na zagadnieniach wymaganych do uzyskania certyfikatu.
Podręcznik ten:

• został zaplanowany i napisany specjalnie pod kątem przygotowań do egzaminu egzaminu Implementing and Supporting Microsoft Windows NT Server 4.0 in the Enterprise (egzamin 70-068);
  • opisuje techniki wykonywania testów o stałym zestawie pytań oraz nowych testów adaptacyjnych, ostrzeżenia o potencjalnych pułapkach, wskazówki pozwalające uczyć się efektywniej;
  • prezentuje przykładowe testy, skonstruowane pod kątem przygotowania do prawdziwego egzaminu;
  • zawiera specjalną wkładkę obejmującą kompendium wiedzy na temat objęty egzaminem;
  • zawiera dwa pełne testy przykładowe.
A oto opinia jednego z czytelników korzystającego z książek z serii Exam Cram™:

Jest mi bardzo miło poinformować, że w ostatni piątek przystępowaliśmy z Grzesiem do egzaminu certyfikacyjnego z Windows NT Workstation i zdaliśmy go z wynikiem ponad 900 pkt. na 1000 możliwych do uzyskania, otrzymując tytuł MCP (do zdania wystarczyło tylko :) 700 pkt.). Nie ukrywam, ze oprócz własnego doświadczenia dużą rolę w przygotowaniu odegrały książki Exam Cram™, co chyba świadczy dobrze o wyborze Andrzeja :)
pozdrowienia
eMCeP Stan :)

P.S. Nie ustajemy w wysiłkach i mamy aspiracje do lutego przyszłego roku zrobić MCSE.

Kup książkę NT Server 4 in the Enterprise (egzamin 70-068)

Opinie o książce - NT Server 4 in the Enterprise (egzamin 70-068)

Networking Essentials (egzamin 70-058)
Ed Tittel, Kurt Hudson, James Michael Stewart0
Okładka ksiązki - Networking Essentials (egzamin 70-058)

NT Server 4 (egzamin 70-067)
Ed Tittel, Kurt Hudson, James Michael Stewart0
Okładka ksiązki - NT Server 4 (egzamin 70-067)