O czym wiedzą bogaci i dlaczego trzymają to w tajemnicy?

Chcesz być bogaty? Zapomnij o tym, czego uczyli w podstawówce.
Weź sprawy w swoje ręce -- zacznij uczęszczać do Szkoły Zamożności

Najtrudniejszy pierwszy krok: jak stworzyć firmę, nie mając pieniędzy Zasady życiowe kultywowane przez większość: gwarancja ciągłego ubóstwa Prawdziwe historie ludzi, którzy wyczarowali pieniądze

Dlaczego większość ludzi umiera w ubóstwie?
Obserwujesz bogatych i zastanawiasz się, jak oni to zrobili, że mają pieniądze, cieszą się życiem, a na dodatek nie pracują zbyt intensywnie. Ci, którzy zdobyli fortunę własnymi siłami, wyruszyli w podróż tak wymagającą i ambitną, że ich życie nabrało nowego sensu. Stworzyli sieć złotych kontaktów i nauczyli się z niej korzystać. Przyjęli właściwe postawy życiowe, a zarobione pieniądze pomnożyli, a nie roztrwonili. Wybrali tę drogę, bo od początku wiedzieli coś ważnego: coś, o czym wiedzą bogaci.

Dlaczego ta książka jest wiarygodna, a jej autor godny zaufania?
Brian Sher poznał sekrety ludzi zamożnych. Zanim stworzył od podstaw największe wydawnictwo biznesowe w Australii, Vision Publishing, przestudiował nie setki, ale tysiące książek poświęconych sukcesowi w biznesie i osobiście poznał ich autorów. Organizował międzynarodowe seminaria z udziałem wybitnych menedżerów i inwestorów. Czerpał wiedzę z pierwszej ręki, a potem gromadził w tajnym archiwum. Skorzystaj z tej kopalni doświadczenia!

Dlaczego więcej firm plajtuje, niż osiąga sukces? Czy jedna myśl może zmienić całe życie? Co odróżnia ludzi bogatych od biednych: skłonność do ryzyka, odpowiedzialność, akceptowanie porażek? Jak nie stracić na wstępie: nieskuteczna reklama i inne bezsensowne koszty, w których toną świeżo upieczeni przedsiębiorcy. Błysk w oku: jak odróżnić ludzi, z którymi warto współpracować, od tych, z którymi jedynie stracisz czas i pieniądze. Dlaczego niektóre firmy na zawsze pozostają małe: jak odejść od ręcznego sterowania firmą.

Pozwól, że udzielę Ci cennej rady na początek. Nie koncentruj się na pieniądzach aż tak bardzo. One nie są dobrą motywacją ani w sporcie, ani w biznesie. Zacznij robić wszystko tak, jak trzeba, i daj z siebie więcej, niż bierzesz, a wyjdziesz na tym o wiele lepiej. Zatem do dzieła!

Informacje dodatkowe o O czym wiedzą bogaci i dlaczego trzymają to w tajemnicy?:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2007-04-12
Kategoria: Poradniki

Kup książkę O czym wiedzą bogaci i dlaczego trzymają to w tajemnicy?

O czym wiedzą bogaci i dlaczego trzymają to w tajemnicy? - opinie o książce