Oczarowana

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2012-04-26
Kategoria: Romans
ISBN: 9788378391012
Liczba stron: 384
Dodał/a książkę: dona

Ocena: 3.75 (4 głosów)

Opowieść, która angażuje wszystkie zmysły i emocje. Maddie traci jednocześnie chłopaka (jej decyzja) i pracę (nie jej decyzja). Lecz zamiast pogrążyć się w smutku nad paczką chipsów, wyjeżdża z Los Angeles, aby przejąć po matce spadek – chylący się ku ruinie hotel w maleńkim nadmorskim miasteczku Lucky Harbor w stanie Waszyngton. Rozpoczynanie wszystkiego od nowa nie będzie łatwe. A jednak Maddie zamierza zaryzykować, jeśli tylko uda jej się przekonać przyrodnie siostry, by do niej dołączyły i zaangażowały się w renowację hotelu. Jax Cullen, zatrudniony przez Maddie do pomocy w przebudowie, jest wysokim, seksownym przystojniakiem. Z powodu jego oczu i ust Maddie nieustannie zapomina, że miała zrezygnować z mężczyzn. Jeszcze trudniej będzie jej pokonać duchy przeszłości, a mimo to wkrótce odkryje, że nie ma lepszego miejsca na ziemi niż Lucky Harbor.

Kup książkę Oczarowana

Opinie o książce - Oczarowana

Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2015-08-07, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki - 2015,
Autorka na kartkach swojej powieści pokazuje nam siłę siostrzanej miłości, a także zewsząd ogarniającą nas potrzebę bliskości. To ciepła i romantyczna opowieść o drugiej szansie i marzeniach. Sporo w niej humoru, słownych przepychanek, iskrzenia i wzruszeń. Powieść pełna uroku, ku pokrzepieniu serc.
Link do opinii
Avatar użytkownika - Barbarka
Barbarka
Przeczytane:2013-06-03, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2013 roku,
Powieść ta jest opowieścią o życiu kobiety , która odrzucając dotychczasowe życie , chce podjąć się nowych wyzwań . Spadek po mamie daje jej pewnego rodzaju furtkę do nowego życia i wtedy przekonuje się , że miłość istnieje . Fajna książka , na chłodne jesienne wieczory.
Link do opinii
Avatar użytkownika - oktawia7
oktawia7
Przeczytane:2016-03-31, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - anikirax
anikirax
Przeczytane:2015-10-07, Ocena: 3, Przeczytałam, Mam,
Avatar użytkownika - Habina
Habina
Przeczytane:2014-01-15, Ocena: 1, Przeczytałam, Przeczytane w 2012,
Inne książki autora
Szczęśliwa przystań
Jill Shalvis0
Okładka ksiązki - Szczęśliwa przystań

Dwóch mężczyzn to o jednego za dużo... Tara ma tysiące powodów, by nie wracać do małego miasteczka Lucky Harbor w stanie Waszyngton. Jednak kiedy jej życie...

Do szaleństwa
Jill Shalvis0
Okładka ksiązki - Do szaleństwa

Kolejna świetna, wzruszająca i przewrotna powieść w znakomitej serii romansów. Chloe, w przeciwieństwie do sióstr, które wkrótce wychodzą za mąż, nie...

Reklamy