Odkrywamy ekstremalny świat

Takiej książki jeszcze nie było: ekstremalnie zadziwiającej! ekstremalnie szokującej! ekstremalnie prawdziwej! – kipiącej porażającymi faktami, które przyprawią o zawrót głowy naprawdę każdego, tym bardziej że każda informacja, którą tu przeczytacie, jest naukowo udowodniona, a dotyczy świata, którego jesteśmy częścią. Nasza wyobraźnia karmi się opisami rzeczy ekstremalnych. Książka ta jest poświęcona wyłącznie rzeczom nadzwyczajnym, niewiarygodnym i dziwnym. Znajdziemy tu pulsującą adrenaliną różnorodność zjawisk – od piekielnych machin i łowców burz po krwiożercze drapieżniki i wulkany. Zanurkujemy w głębiny oceanów, gdzie można spotkać kałamarnice z oczami wielkości ludzkiej głowy! Zostaniemy wchłonięci w czarną dziurę, gdzie grawitacja jest tak potężna, że zasysa światło, przestrzeń, a nawet… czas. Ale i tak będzie to dopiero początek ekstremalnych doznań! Jesteście gotowi na ekstremalną podróż życia?! Po jej zakończeniu spojrzycie na świat w zupełnie inny sposób!

Ekstremalność zjawisk i faktów zmieszczonych w książce potwierdza Discovery Chanel.

Odbiorcy:
– amatorzy naprawdę mocnych, ekstremalnych przygód, którzy po lekturze tej książki spojrzą na otaczający nas świat zupełnie innymi oczami.
– pasjonujący się wieloma dziedzinami wiedzy, interesujący się naukowymi odkryciami.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
– zawiera tysiące ekstremalnych i szokujących, ale zawsze rzetelnych i naukowo potwierdzonych faktów, zebranych w sześć pasjonujących działów (ziemia, zwierzęta, nauka, ludzie, maszyny, historia).
– każde opisywane zjawisko rejestrują nieprawdopodobnie precyzyjne fotografie, co sprawia, że lektura tej książki staje się naprawdę wyjątkowa.
– opracowana we współpracy z Discovery Chanel.

Informacje dodatkowe o Odkrywamy ekstremalny świat:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2013-05-31
ISBN: 978-83-7660-612-5

Kup książkę Odkrywamy ekstremalny świat

Odkrywamy ekstremalny świat - opinie o książce

Poznajemy euro Kraje i pieniądze
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Poznajemy euro Kraje i pieniądze

Zostań kolekcjonerem monet Euro. Dwanaście państw Unii Europejskiej ma wspólną walutę. Album ten służy do gromadzenia monet, które w każdym kraju mają inny rysunek na rewersie....

Leśne zwierzęta
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Leśne zwierzęta

Spędź radosny dzień w lesie z leśnymi zwierzętami! Czytaj historyjki i ożywiaj każdą z nich, układając kolorowe magnesy-zwierzątka na stronie obok....