Ojciec i ojciec

Armin dowiaduje się, że jest bezpłodny. Najgorsze nie jest to, że nigdy nie będzie mógł mieć dzieci, ale fakt, że ma już trzynastoletniego syna Bo z nieżyjącą od kilku lat Moniką. Kim zatem jest biologiczny ojciec chłopca? Czy rawdziwy, znaczy genetyczny, czy emocjonalny? Dlaczego Bo jest tak bardzo podobny do Armina? Zaczyna się śledztwo, w którym ludzie wyślizgują się jak ryby, a rozwiązanie zdaje się oddalać coraz bardziej... aż do zaskakującego finału. Skomplikowaną, wielopłaszczyznową, a jednocześnie niezwykle sprawnie i przejrzyście napisaną powieść-zagadkę Karela van Loona można nazwać zarówno romansem, jak powieścią detektywistyczną, obyczajową i thrillerem psychologicznym.

Informacje dodatkowe o Ojciec i ojciec:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: b.d
ISBN: 83-7414-116-6

Kup książkę Ojciec i ojciec

Ojciec i ojciec - opinie o książce

Avatar użytkownika - maddziaa
maddziaa
Przeczytane:2010-03-18, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
To dość wspólczesna książka, ale mnie jakoś nie urzekła, nie trzymała w napięciu, a zagadka? wg mnie jej nie było, szybko sie zorientowałam, kto był ojcem biologicznym.
Avatar użytkownika - Betka
Betka
Przeczytane:2013-03-17, Ocena: 5, Przeczytałam, czytam regularnie w 2013 roku,
Kiedy Armin traci ukochaną Monikę zostaje sam z synem Bo. Po pewnym czasie układa sobie życie na nowo i pragnie zostać ojcem powtórnie i tu czeka go niespodzianka. Podczas wizyty o lekarza dowiaduje się, iż cierpi na rzadką chorobę i nie może mieć dzieci. A więc czyim synem jest Bo, tak bardzo podobny do niego? Armin rozpoczyna zabawę w detektywa w celu wykrycia sprawcy? Ale czy do tej prawdy należy dążyć za wszelką cenę? Komu ta prawda jest potrzebna? Karel van Loon w swojej książce poruszył także temat relacji ojcowsko
Avatar użytkownika - godmyt
godmyt