Okładka książki - Pakiet: Dotyk Crossa/Płomień Crossa/Wyznanie Crossa

Wydawnictwo: Wielka Litera
Data wydania: 2014-10-29
Kategoria: b.d
Dodał/a książkę: elibri

Trzy pierwsze części bestsellerowej serii o Crossie w pakiecie! Najszybciej sprzedająca się seria ostatniej dekady.

Cały świat ogarnęła gorączka Crossa. Gideon i Eva - dwoje kochanków w ogniu niezaspokojonego pożądania.

Gideon Cross. Od chwili, gdy go zobaczyłam - pięknego, mrocznego, wręcz niebezpiecznego mężczyznę - poczułam nieodparte przyciąganie. Pragnęłam jego dotyku jak powietrza, potrzebowałam go jak bicia własnego serca. Nie mogłam mu się oprzeć. Nie chciałam. Był moim najskrytszym nałogiem. A on zaryzykował dla mnie wszystko. Nawet jeżeli to miało go zniszczyć.

Kup książkę Pakiet: Dotyk Crossa/Płomień Crossa/Wyznanie Crossa

Opinie o książce - Pakiet: Dotyk Crossa/Płomień Crossa/Wyznanie Crossa

Avatar użytkownika - silme89
silme89
Przeczytane:2017-04-16, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Dotyk Crossa jest chyba największym " rywalem" 50Twarzy Greya, z przebitką dla Greya dzieki ekranizacji. Dużo osób porównuje obie te książki, jednakże po przeczytaniu śmiało mogę stwierdzić ,iż Cross ma więcej fabuły,poruszane są tematy codzienne, ciężkie...świat nie jest taki wyidealizowany. Dwa moje spostrzeżenia do autorki,co dość mocno mnie raziło- wszyscy przedstawieni bohaterowi są Bogami.Kobiety piekne ,atrakcyjne, wysokie ,szczupłe, Faceci-muskularni,przystojni,bogaci-sam miód. Można nabawić się kompleksów czytając opis przedstawionych osób. A druga, bardziej istotna uwaga-Główni bohaterowi w zastraszającym tempie się w sobie zakochują i od razu trwają przy sobie. Nie ma tam tajemnic,zaskoczeń,mocnych wrażeń,które mogłby mnie na tyle poruszyć.Porównująć np do książki "Ten mężczyzna" ( i całej serii) książkę czytałam z zapartym tchem i momentami bolącym brzuchem. Crossa przetrawiłam, ale miałam momenty odłóżenia książki na jakiś czas. Generalnie polecam do przeczytania, dla kogoś kto lubi mało wybuchowe akcje , ktoś kto lubi pełne wrażeń emocje i fajerwerki będzie lekko zawiedziony.Jednakże książka zostanie na półce w mojej domowej biblioteczce-może za kilka lat do niej wrócę :)
Avatar użytkownika - zakrecona8
Przeczytane:2016-03-23, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Tylko mnie poproś
Sylvia Day0
Okładka ksiązki - Tylko mnie poproś

Nowa seria Sylvii Day przenosi czytelniczki w czasy, gdy namiętność była tematem tabu, a pożądanie krępowały gorsety konwenansów. Jeszcze żadna...

Dotyk Crossa
Sylvia Day0
Okładka ksiązki - Dotyk Crossa

Książka z trylogii "Dotyk Crossa" Sylvii Day znajduje na liście bestsellerów największej księgarni internetowej Amazon.com w Stanach Zjednoczonych i...

Dobry pies
Rafał Witek