Okładka książki - Po pierwsze, nie szkodzić

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2016-05-18
Kategoria: Edukacyjne
Dodał/a książkę: elibri

Światowy bestseller, jedna z najważniejszych książek 2015 roku ,,New York Timesa"

Dla autora, neurochirurga, lekarska przysięga ,,nie szkodzić" to gorzka ironia, wszak operacje mózgu niosą poważne zagrożenia. Jak to jest być neurochirurgiem? Jakie to uczucie kroić mózg, źródło myśli, uczuć i inteligencji? Jak żyć z konsekwencjami operacji, która miała uratować życie, a wszystko poszło nie tak? Porywające wspomnienia.

Kup książkę Po pierwsze, nie szkodzić

Opinie o książce - Po pierwsze, nie szkodzić

Avatar użytkownika - Twiggy
Twiggy
Przeczytane:2016-07-14, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2016, Mam,
,,Po pierwsze nie szkodzić" to nie książka pełna medycznego żargonu, czy opisów dziwnych chorób, których nazwy trudno wymówić. Jest to natomiast książka o historii człowieka. Człowieka z ogromnym bagażem doświadczeń. Jej szczerość i niesamowita bezpośredniość sprawiają, że potrafi dotrzeć do każdego. Czytając ją człowiek mimowolnie utożsamia się z Henrym Marshem, nie raz również z jego pacjentami. Jestem zaskoczona jak dobrze została napisana i jak ciekawe historie zawiera. ,,Po pierwsze nie szkodzić" jest bez dwóch zdań godne polecenia.
Avatar użytkownika - gertruda25
gertruda25
Przeczytane:2016-08-01, Przeczytałam, czytam w 2016 r.,
Henry Marsh0
Okładka ksiązki - Czy Ty jesteś Królem?.. Dzieje Chrystusa na tle historycznego konfliktu pomiędzy cesarstwem rzymskim a judaizmem

Czy Ty jesteś Królem?.. Dzieje Chrystusa na tle historycznego konfliktu pomiędzy cesarstwem rzymskim a judaizmem - Henry Marsh...

Dobry pies
Rafał Witek