Po prostu Flash 5

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2001-03-20
Kategoria: Poradniki
ISBN: 8371973993
Liczba stron: 552
Dodał/a książkę: helion

Ocena: 0 (0 głosów)

Flash jest odpowiedzią na potrzeby projektantów sieciowych, którzy pragną większej ilości grafiki i lepszej nad nią kontroli. Flash umożliwia przesyłanie w sieci grafiki wektorowej. Pliki z grafiką tego typu są bardzo małe; poza tym obrazy wektorowe są skalowalne. Pozwala to uniknąć niekontrolowanych zmian wyglądu strony WWW na przykład w sytuacji, gdy użytkownik zmieni rozmiar okna przeglądarki -- bez względu na nowy rozmiar, wszystkie elementy strony zachowają właściwe proporcje.

Tworzenie animacji we Flashu nie jest ograniczone jedynie do kreskówek, takich jak Królik Bugs czy Simpsonowie. Animacje Flasha to również elementy nawigacyjne, takie jak przyciski czy menu. Oczywiście, animacje tworzone we Flashu nie są ograniczone do zastosowań sieciowych.

W tej książce nie dowiesz się, jak stworzyć kompletny interfejs użytkownika strony sieciowej. Poznasz za to metody tworzenia grafiki, animacji oraz elementów interaktywnych, co z pewnością pomoże Ci w tworzeniu żywej, pomysłowej i interesującej strony WWW. Czy będziesz tworzył przyciągający uwagę widza banner czy przycisk przenoszący użytkownika w inne miejsce strony bądź łączący z innym adresem URL, czy może zabawną animowaną kreskówkę, książka ta pomoże Ci szybko rozpocząć pracę, podpowiadając, jak wykorzystać narzędzia Flasha do stworzenia sprawnie działającej, interaktywnej strony WWW.

Jeśli chcesz szybko, a zarazem dogłębnie poznać wszystkie możliwości Flasha 5, to koniecznie powinieneś kupić tę książkę. Przystępny, bogato ilustrowany wykład poprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie zagadnienia Flasha 5, prezentując kolejne i wskazując właściwe czynności. Książka ta może być też swego rodzaju leksykonem: znajdź potrzebną informację, przejrzyj ją i wypróbuj. Nie znajdziesz tu długich i nudnych opisów: wszystkie potrzebne wiadomości podane są w zwięzłej i prostej formie, wzbogaconej ilustracjami.

Poznaj najważniejsze, wykorzystywane na co dzień polecenia i możliwości Flasha 5, bez wgłębiania się w niepotrzebne detale.

I to wszystko za rozsądną cenę.

Kup książkę Po prostu Flash 5

Opinie o książce - Po prostu Flash 5

Inne książki autora
Flash CS3 Professional PL. Klatka po klatce
Katherine Ulrich0
Okładka ksiązki - Flash CS3 Professional PL. Klatka po klatce

Stwórz pełne życia prezentacje internetowe Jak tworzyć obiekty graficzne i tekstowe? Jak budować animacje i elementy interaktywne? Jak optymalizować...

Po prostu Flash MX
Katherine Ulrich0
Okładka ksiązki - Po prostu Flash MX

Flash MX to aplikacja o oszałamiających możliwościach. Dynamiczne prezentacje, łączenie grafiki z dźwiękiem, animacje -- to tylko część zastosowań tego...

Reklamy