Pocałunek łowcy

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2010-10-21
Kategoria: Romans
ISBN: 9788324137725
Liczba stron: 328
Dodał/a książkę: AgnSz

Ocena: 3.5 (6 głosów)

Za dnia tatuaże są jej zbroją. Nocą ożywają, odrywają się od jej ciała, by stworzyć jej własną demoniczną armię. Są jedynymi przyjaciółmi ostatniej tropicielki demonów Maxine Kiss w jej walce ze złem. Jedynymi bliskimi istotami w jej życiu, w którym nie ma miejsca na miłość.

 

Lecz nadchodzi dzień, gdy wszystko się zmienia za sprawą niezwykłego mężczyzny…

Kup książkę Pocałunek łowcy

Polecana recenzja

Avatar użytkownika - justa21
justa21
Przeczytane:,
„Wredne skurczybyki”Dawno temu demony zamieszkiwały Ziemię, zabijały i pożerały istoty ludzkie. Pojawiły się też istoty, które w powietrzu utworzyły więzienie składające się z warstw, okręgów i barier. Umieściły w nim demony, rozdzielając je według siły, przewrotności i inteligencji, a potem zaplombowały je na wieki. Tyle tylko, że wszystko ma swój kres, a plomby zaczynają się kruszyć i pojawiają się szczeliny.Do obrony świata przed demonami zostali powołani Strażnicy, mężczyźni i kobiety na tyle potężni, że mogą walczyć z potworami. Lecz Strażnicy nie przeżyli... Została tylko ona – ostatnia…„Pocałunek łowcy” Marjorie M. Liu to brawurowa historia demonicznej strażniczki ludzkości, której ciało pokryte jest żyjącymi tatuażami. Po zachodzie słońca z malunków na jej skórze powstają chłopcy, jej mała armia. Mają oni pomóc Maxine Kiss w walce ze złem, które sączy się do rzeczywistego świata. Pięć lat temu została zamordowana matka Strażniczki i od tego czasu stara się ona zapomnieć, że jest inna. Żyje z chłopakiem, Grantem Cooperonem, spędzając czas w schronisku dla bezdomnych i dopiero zbrodnia dokonana w pobliżu jej dzielnicy przypomina jej o przeznaczeniu. Ofiarą był Brian Badelt, prywatny detektyw, który w kieszeni miał gazetkę z jej imieniem i nazwiskiem. Czego chciał Badelt od Maxine i skąd znał jej tożsamość? Kto go wynajął? Co wspólnego ma artykuł traktujący o otwarciu objazdowej wystawy ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Pocałunek łowcy

Avatar użytkownika - magdalena130
magdalena130
Przeczytane:2016-01-17, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2016, Przeczytane,
Dosyć słabo oceniam tą książkę, ponieważ już dużo przeczytałam z gatunku fantastyki i to książki o wiele ciekawsze od tej. Dosyć ciężko się ją czyta i nie ma się czym zachwycać. zabrakło mi w nim wątków miłosnych.
Link do opinii
Avatar użytkownika - just_monca
just_monca
Przeczytane:2015-01-21, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki - 2015,
Szczerze mówiąc myślałam, że "Pocałunek łowcy" będzie lepszą pozycją, ale niestety nie zrobiła na mnie wrażenia. Po pierwsze dlatego, że główna bohaterka zadaje zbyt dużo pytań - ciągle było słychać "dlaczego" i "dlaczego" - wydaje mi się, że jako Tropicielka powinna być bardziej ogarnięta i mniej rozchwiana emocjonalnie. Po drugie nawiązanie do nocnych łowów - zdecydowanie bardziej przemawia do mnie w "Darach Anioła". I chociaż sama historia tylko na początku była przynudnawa to w miarę jej rozkręcania coraz mniej zaczęłam rozumieć np. jak Maxine znalazła się w Labiryncie Oo Zdecydowanie pozytywną postacią były: jej demoniczne tatuaże (chociaż odrywanie ich od skóry z pewnością nie było przyjemne) ale fajni z nich kolesie, Grant (którego aż sobie wyobraziłam) i Jack (sympatyczny staruszek awatar).
Link do opinii
Avatar użytkownika - WiedzmAnn
WiedzmAnn
Przeczytane:2015-03-27, Ocena: 2, Przeczytałem, lekkie, Mam,
Avatar użytkownika - Slavek
Slavek
Przeczytane:2010-12-02, Ocena: 6, Przeczytałem,
solidna lektura
Avatar użytkownika - redaktor
redaktor
Przeczytane:2010-10-15, Przeczytałem, Mam,
Reklamy