Porady bezwstydnej dziewczyny

Wydawnictwo: OLE
Data wydania: 2014-09-24
ISBN: 9788328012059
Dodał/a książkę: elibri

Wiel tzw. ,,przyzwoitych" dziewczyn czuje niedosyt w łóżku. Nie mogą się pozbyć samokontroli w sytuacjach intymnych, brak im luzu, pewności siebie, boją się nowych doświadczeń. Jak  pozbyć się tego psychicznego balastu i  doznawać prawdziwie intensywnych przyjemności ? Jak pozbyć się wstydu? Tytułowa ,,bezwstydna dziewczyna"  radzi przyzwoitym kobietom, jak intensyfikować orgazm, bawić się swoim ciałem, pieścić i podniecać partnera, korzystać z erotycznych gadżetów oraz jak czynić to z radością, bez skrępowania i poczucia winy.

Barbara Keesling  (1951) -  przez 12 lat pracowała  jako surogatka , czyli partnerka  seksualna pacjenta w sesjach  terapeutycznych, obecnie jest profesorką  kalifornijskiego Pepperdine University, udziela porad na łamach amerykańskich edycji czasopism Glamour, Cosmopolitan, Marie Claire, Elle, Playboy  (w którym zaprezentowała się też na rozbieranej rozkładówce), udziela  się w radio i telewizji. Po polsku ukazały się dotychczas  jej  4 książki: Jak rozmawiać seksownie z partnerem  (Da Capo 1996), Rozkosze seksu, Jak kochać się całą noc  (Al Fine 1996 ), Leczenie seksem (Unikat Books 1997). Była konsultantką filmu Bena Levina The Sessions (2012) z nominowaną do Oscara rolą Hellen Hunt jako surogatki.

Kup książkę Porady bezwstydnej dziewczyny

Opinie o książce - Porady bezwstydnej dziewczyny