Prawda czy fa連z? Iluzja 安iata

Kategoria: Socjologia, filozofia
ISBN: 9788362752010
Doda/a ksi捫k: Poligraf

Ocena: 0 (0 g這s闚)

Przeciwie雟twa stanowi tre嗆 naszego 篡cia. Je郵i doznamy rado軼i to wcze郾iej czy pó幡iej musimy do鈍iadczy i smutku, je郵i jeste鄉y szcz窷liwi z jakiego powodu to b璠ziemy nieszcz窷liwi z innego, je郵i jest pocz徠ek to musi te by i koniec, po nocy nast瘼uje dzie a po burzy spokój, itd.... Nasze 篡cie jest utkane na kanwie par przeciwie雟tw, których wszyscy musimy nieustannie do鈍iadcza, czy tego chcemy, czy nie. Któ z nas chcia豚y wyrzec si uczucia rado軼i, dumy czy szcz窷cia? Chyba nikt. Jednak瞠 wybieraj帷 te do鈍iadczenia musimy tak瞠 do鈍iadczy ich przeciwie雟tw czyli odpowiednio: uczucia smutku, wstydu i nieszcz窷cia. To cena za nie i nic nie jest w stanie jej znie嗆. Wydawa這by si, 瞠 nie ma wyj軼ia z tej matni, jednak tak nie jest. Wyj軼ie istnieje, cho jest ukryte przed naszymi oczami. Wyobra sobie 鈍iat, w którym Bóg nie ma przeciwnika w formie szatana, gdzie dobro nie ma przeciwnika w formie z豉, gdzie szcz窷ciu nie towarzyszy czyhaj帷e w ukryciu nieszcz窷cie a m捫 i 穎na stanowi jedno嗆 w mowie, my郵ach i czynach. Wyobra sobie, 瞠 mo瞠sz spe軟i ka盥e swoje marzenie, bo nie ma kogo, kto móg豚y ci w tym przeszkodzi, ani te twój umys nie budzi w tobie 瘸dnych w徠pliwo軼i. My郵isz, 瞠 to niemo磧iwe, ale si mylisz. To wszystko istnieje tu obok ciebie, tylko tego nie widzisz, bo patrzysz na 鈍iat poprzez umys dualny, a umys dualny widzi tylko dwie opcje w ka盥ej sytuacji, które s w przeciwnym stosunku do siebie. Je郵i chcesz zobaczy trzeci, niewidoczn opcj i wyj嗆 na 鈍iat這, przeczytaj t ksi捫k. Ona wska瞠 ci drog wyj軼ia.

Kup ksi捫k Prawda czy fa連z? Iluzja 安iata

Opinie o ksi捫ce - Prawda czy fa連z? Iluzja 安iata