Prawda zaczyna się we dwoje

Wydawnictwo: Jacek Santorski
Data wydania: 2008
Kategoria: Psychologia
ISBN: 978-83-75-54041-3
Liczba stron: 272
Dodał/a książkę: szczepanik

Ocena: 2 (1 głosów)

Nikt nie może żyć bez relacji z drugim człowiekiem. A jednak związek z bliską osobą może być dla nas większym ciężarem niż pomocą. Gdzie leży tego przyczyna? Czy można mówić o winie jednej ze stron? Jak troszczyć się wzajemnie w życiu codziennym o cenne dla nas uczucie? Jak można próbować ocalić rozpadający się związek? I wreszcie jak najlepiej rozstać się bez rozdrapywania ran i dodatkowego potęgowania bólu? Na te i inne pytania prof. dr. med. Michael Lukas Moeller udziela odpowiedzi z typową dla siebie wnikliwością. Jako psycholog i specjalista od psychoanalizy par autor czerpie obficie ze swego bogatego, zawodowego doświadczenia. W ten sposób trafia nie tylko do rozumu, ale także do serc czytelników, przyczyniając się nie tylko do pogłębienia ich wiedzy, ale także zachęcając do działania.

Kup książkę Prawda zaczyna się we dwoje

Opinie o książce - Prawda zaczyna się we dwoje

Avatar użytkownika - monidecor
monidecor
Przeczytane:2013-03-29, Ocena: 2, Przeczytałam, 52 książki 2013,
Książka psychologiczna nudna jak flaki z olejem. Z tej książki nie dowiedziałam się niczego, prócz tego, że trzeba w związku rozmawiać i rozmowa jest niezwykle istotna. Pan profesor szczegółowo opisuje sesje terapeutyczne niemieckich par, pary również opowiadają o tym jak czują się przed rozmową, w trakcie rozmowy i tuż po niej. Może ta książka zaciekawi psychologów specjalizujących się w terapii par, natomiast dla zwykłych ludzi nie jest ona napisana prostym i przemawiającym językiem. Nie polecam.
Link do opinii
Avatar użytkownika - Slavek
Slavek
Przeczytane:2010-09-30, Przeczytałem, Mam,
fajne
Inne książki autora
Jak zaczyna się miłość. Pierwsze trzy minuty
Michael Lukas Moeller0
Okładka ksiązki - Jak zaczyna się miłość. Pierwsze trzy minuty

Jak to jest, kiedy miedzy dwojgiem ludzi przeskakuje iskra, gdy zaczyna się miłość od pierwszego wejrzenia? Dlaczego wybieramy tę, a nie inną osobę? Jakie...

Reklamy