Quiz biblijny dla całej rodziny

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2015-05-12
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-7971-116-1
Dodał/a książkę: czytam

Czy znacie dobrze Biblię? Czy nie mylą wam się egzotycznie brzmiące imiona biblijnych bohaterów i obce nazwy geograficzne? Czy nie gubicie się w morzu faktów, wydarzeń i w wielowątkowych biblijnych historiach? Dla wszystkich doskonale znających Pismo Święte, jak i dla tych, którzy nie czują się biblijnymi ekspertami, przygotowaliśmy wspaniały „Quiz biblijny dla całej rodziny”. Został on podzielony na dwa działy – Stary Testament i Nowy Testament. Każdy z nich zawiera 50 zestawów zagadek (wraz z odpowiedziami) o różnym stopniu trudności. Z pytaniami możemy zmagać się samodzielnie lub spróbować swoich sił w parach, możemy stanąć w szranki z kolegą lub koleżanką albo zaprosić do rywalizacji całą rodzinkę. To wspaniała propozycja na niedziele i świąteczne dni, zaprasza do poznawania kart Pisma Świętego i gwarantuje doskonałą zabawę.

Odbiorcy:
– całe rodziny, które spędzać będą wspólnie czas i zarazem sprawdzą swoją znajomość Biblii;
– katecheci i animatorzy, którzy wykorzystają „Quiz” w swej codziennej pracy;
– każdy, kto lubi szarady, gry, quizy i zdrową rywalizację.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
– zawiera 100 zestawów zagadek (50 ze Starego Testamentu i 50 z Nowego Testamentu), pytania testowe wraz z odpowiedziami, wskazówki obrazkowe i ilustrowane opowieści biblijne;
– to doskonały sposób na pogłębianie biblijnej wiedzy i zarazem pomysł na rodzinne niedziele i święta.
– ćwiczy pamięć, czytanie ze zrozumieniem oraz zdolność kojarzenia faktów.

Kup książkę Quiz biblijny dla całej rodziny

Opinie o książce - Quiz biblijny dla całej rodziny

Avatar użytkownika - caterina13
caterina13
Ocena: 5, Czytam, Mam,
wiele ciekawych zagadek w kilku poziomach trudności
Hans Christian Andersen. Baśnie znane i nieznane
Vic Parker0
Okładka ksiązki - Hans Christian Andersen. Baśnie znane i nieznane

Baśnie Hansa Christiana Andersena są ponadczasowe. Trudno wyobrazić sobie bez nich dzieciństwo – wiedzą o tym dzieci i dorośli na całym świecie....

Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa