Rant

Wydawnictwo: Niebieska Studnia
Data wydania: 2012-08-27
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-60979-25-9
Liczba stron: 358
Dodał/a książkę: jusia

Ocena: 5 (1 głosów)

Młodociany łobuz, Buster „Rant” Casey robił wszystko, by wyrwać się z monotonii małego prowincjonalnego miasteczka. Prowokując ugryzienia dzikich zwierząt i ukąszenia przeróżnych insektów, nabawił się wścieklizny, którą za pomocą kontaktów seksualnych z radością rozprzestrzenił wśród licealnej młodzieży. Kiedy udało mu się w końcu porzucić prowincję i przenieść się do wielkiego miasta, został członkiem gangu. Jego główną rozrywkę stanowiło rozbijanie samochodów: wjeżdżanie przy pełnej prędkości w inne pojazdy, wybrane przypadkowo na podstawie ustalonego wcześniej kodu – naklejki na zderzaku czy przewożonego na bagażniku materaca.

„Rant” Casey pragnął żyć szybko, umrzeć młodo i zabić tyle osób, ile potrafi. Teraz, kiedy jest już martwy, ci, którzy go przeżyli – przyjaciele, sąsiedzi, krewni i wrogowie – zebrani na kształt greckiego chóru, wspominają historię jego życia.

Kup książkę Rant

Opinie o książce - Rant

Avatar użytkownika - zuza30rebus
zuza30rebus
Przeczytane:2013-10-22, Ocena: 5, Przeczytałam,
bardzo lubię Palahniuka (m.in.Fight Club), nie czytajcie notatki na tylnej okładce, bo rzecz jest zupełnie o czymś innym; jak zwykle u tego pisarza fabuła jest mocno pogmatwana, samemu trzeba składać elementy układanki do kupy; i to jest rzeczywiście ekscytujące. na dodatek świetnie się czyta - ale… trzeba się skupić :)
Link do opinii
Inne książki autora
Fight Club 2 TM (1)
Chuck Palahniuk0
Okładka ksiązki - Fight Club 2 TM (1)

Seria komiksów Fight Club 2 (TM), to kontynuacja słynnej powieści Chucka Palahniuka i głośnego filmu z udziałem Edwarda Nortona i Brada Pitta...

Fight Club 2 TM (6)
Chuck Palahniuk0
Okładka ksiązki -  Fight Club 2 TM (6)

Szósty  tom serii. TYLER ŻYJE! 19 lat po premierze swojej bestsellerowej powieści Chuck Palahniuk znowu zabiera nas do świata Fight...

Recenzje miesiąca
Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa
Okładka książki - Pensjonat pod Świerkiem
Frida Kahlo prywatnie
Suzanne Barbezat
Okładka książki - Frida Kahlo prywatnie
Detektyw Bzik
Anna Paszkiewicz
Okładka książki - Detektyw Bzik
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy