Rozbudowa i naprawa sieci. Wydanie II

Jak działa i pracuje sieć ?
Zajrzyj do środka i sprawdź !

Nawet jeżeli nie jesteś maniakiem komputerowym (oficjalnie nazywanym inżynierem sieciowym), książka "Rozbudowa i naprawa sieci. Wydanie II" omawia skomplikowane zagadnienia w sposób, który nie spowoduje, że sięgniesz po aspirynę lub rewolwer.

W drugim wydaniu tego klasycznego przewodnika po sieciach omówiono skomplikowane topologie sieciowe oraz protokoły, jak również sposoby śledzenia i poprawienia błędów, które narażają Ciebie lub Twoją firmę na znaczne koszty. Dokładne objaśnienia poparte przykładami pozwalają poznać sposoby działania protokołów, architekturę i sprzęt wykorzystywane w sieciach oraz metody ich naprawy, gdy przestają działać.

Poznaj: Topologie sieci komputerowych Projektowanie sieci Fizyczne elementy sieci: okablowanie, karty sieciowe, przełączniki, routery Urządzenia NAS i sieci SAN Przyjęte przez IEEE standardy sieci LAN i MAN Protokoły ARCNet, Ethernet Protokoły używane w sieciach WAN Technologie DSL i sieci kablowe Sieci bezprzewodowe Omówienie protokołów TCP/IP Podstawowe usługi i aplikacje TCP/IP Protokoły związane z pocztą elektroniczną Protokoły BOOTP i DHCP System DNS i WINS, ActiveDirectory Systemy z rodziny Novell NetWare Sieć WWW i protokół HTTP, SSL Omówienie standardu IPv6 Zarządzanie użytkownikami i ich uprawnieniami Zabezpieczanie sieci i szyfrowanie Praktyczne metody modernizacji sieci Migracja do nowszych systemów operacyjnych

Do prac nad książką zaproszono wielu współautorów, z których każdy ma na swoim koncie liczne publikacje oraz jest ekspertem w zakresie sieci komputerowych.

Czy Twoja sieć działa, czy działa Ci tylko na nerwy? Zajrzyj do środka i sprawdź, jak działa i pracuje sieć. Nie pozwól, aby specjalistyczna terminologia uniemożliwiła Ci zrozumienie działania Twojej sieci.

Informacje dodatkowe o Rozbudowa i naprawa sieci. Wydanie II:

Rozbudowa i naprawa sieci. Wydanie II - opinie o książce

Rozbudowa i naprawa komputera. Kompendium. Wydanie drugie
Scott Mueller0
Okładka ksiązki - Rozbudowa i naprawa komputera. Kompendium. Wydanie drugie

Oparta na książce "Rozbudowa i naprawa komputerów PC" - światowym bestsellerze, sprzedanym w ponad dwóch milionach egzemplarzy."Rozbudowa...

Rozbudowa i naprawa systemu Windows
Scott Mueller0
Okładka ksiązki - Rozbudowa i naprawa systemu Windows

Poznaj i wykorzystaj wszystkie możliwości systemu Windows XP Zainstaluj i zaktualizuj system. Dostosuj ustawienia Windows. Skonfiguruj zabezpieczenia...

Forget Me Not
Julie Soto